چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

یادداشت و تحلیل

زنگنه چرا باید به مجلس می‌رفت؟
نفت زنگنه دیروز‌ از مجلسی‌ کارت زرد گرفت که بیشترین‌ رای اعتماد چهار دوره وزارتش در نفت را از نمایندگانش گرفته بود. آن ۱۰۶ نماینده‌ای که در مخالفت با طرح «برندینگ جایگاه‌های عرضه سوخت» با دادن کارت زرد موافقت کردند کافی است به یک روز کاری به پمپ بنزین‌ها سرکشی کنند تا درددل‌های مردم را درباره خدمات ارائه شده در جایگاه‌های عرضه سوخت بشنوند و رضایت‌مندی آنان را ارزیابی کنند.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
دانشگاه صنعت نفت، روز دانشجو و چند نکته
نفت این روزها تب و تاب تحصن و تجمع در بین اهالی دانشگاه صنعت نفت داغ شده است و در این موج معترض، از فارغ التحصیلان تا حتی دانشجویان ورودی 96 این دانشگاه دیده می‎شوند. اما به راستی مطالبه تجمع‎کنندگان چیست؟
پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
معترضان دانشگاه صنعت نفت و ذبح عدالت در مسلخ بی قانونی
نفت موضوع استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت، بیش از پیش از یک مطالبه صنفی فاصله گرفته و دچار پروپاگاندای سیاسی شده است.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
استخدام غیربومی‌ها نه بحران است، نه خطر
نفت این روزها بحث استخدام نیروهای بومی‌ و غیربومی در صنایع نفت و گاز شدت گرفته است؛ چنانکه برخی مصوبه استخدام نیروهای متخصص غیر بومی را خطر، بحران و تصمیم غیراصولی خوانده اند.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
حساسیت معکوس!
نفت تحصن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در اعتراض به آنچه سرباز زدن وزارت نفت از استخدام آنان «عنوان» می‌شود، سوژه داغ این‌ روزهاست.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
دانشگاه صنعت نفت و کلاف سردرگمی که اگر باز شود
نفت وضعیت دانشگاه صنعت نفت، این روزها آرام نیست. تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت نفت، آنقدر تداوم یافت تا تعداد غیبت دانشجویان از حد مجاز فراتر رفت و دانشگاه عملا تعطیل شده است.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۵ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »