چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

آخرین خبرها

مذاکرات نفتی شتاب بیشتری گرفت
گشایش‌های نفتی برجام
معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت، استحکام درونی برجام و توازن منافع را یکی از دلایل تمدید تعلیق تحریم‌های هسته‌ای از سوی ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا عنوان کرد و گفت: مذاکرات با شرکت‌های خارجی برای حضور در صنعت نفت ایران سرعت بیشتری گرفت.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
تاسیسات تقویت فشار گاز طرح‌های BOT سازماندهی می‌شود
رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران گفت: تأسیسات تقویت فشار گاز و مراکز بهره‌برداری خطوط لوله طرح‌های BOT سازماندهی می‌شوند.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
نقش راهبردی شرکت‎های گاز استانی در ایجاد رفاه عمومی
معاون وزیر نفت تاکید کرد
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: شرکت‌های گاز استانی گام‌های بلندی در مسیر رشد، توسعه‌ و اقتصاد کشور برداشته‌اند و در رفاه عمومی و اقتصاد کشور نقشی راهبردی دارند.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
اظهارنظر قطعی درباره حادثه سانچی منوط به بازشدن جعبه‌ سیاه است
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بر اساس شواهد، به دلیل وقوع ناگهانی حادثه، ملوانان حتی فرصت فشردن دکمه حالت اضطرار را پیدا نکرده‌اند، اما هرگونه اظهار نظر بهتر است به پس از باز شدن جعبه سیاه موکول شود.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
حضور در محل حادثه نفتکش سانچی وظیفه انسانی، دینی و ملی ما بود
رئیس کمیته پیگیری حادثه سانچی:
رئیس کمیته پیگیری حادثه سانچی با بیان این‌که چنین حادثه‌ای در طول حوادث دریایی بی‌سابقه بوده است، گفت: حضور در محل حادثه نفتکش سانچی وظیفه انسانی، دینی و ملی ما بود.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
غروب سانچی
هشت شبانه روز انتظار و امید برای نجات 32 خدمه «سانچی» ظهر یکشنبه به پایان رسید و سرنوشت 29 خدمه نفتکش سانچی به آب سپرده شد. بدون شک علل تصادم نفتکش تحت مدیریت ایران با فله بر هنگ کنگ باید هر چه سریعتر مشخص شود این فقط خواسته خانواده بازماندگان سانچی نیست این خواست یک ملت است که دیروز را آرام نگرفت.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
از آلاسکا تا مارون
خط لوله انتقال نفت آلاسکا و خط لوله انتقال نفت مارون- اصفهان به ترتیب، جزو سخت‌گذرترین خطوط لوله انتقال نفت در دنیا به شمار می‌آیند که عنوان پرچالش‌ترین پروژه‌های مهندسی قرن 20 را به خود اختصاص داده‌اند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
سانچی بر اساس قرارداد بلندمدت راهی کره جنوبی بود
مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی ایران:
مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی ایران گفت: محموله‎های میعانات گازی همواره بر اساس قراردادهای بلندمدت به سمت کره جنوبی ارسال می‎شود.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
تولید مجتمع‌های پتروشیمی‌ کشور به مرز 40 میلیون تن رسید
عملکرد 9 ماهه مجتمع‌های پتروشیمی
57 مجتمع پتروشیمی کشور در 9 ماه امسال موفق به تولید حدود 39.9 میلیون تن محصول شدند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
کاربرد فناوری نانو در ازدیاد برداشت نفت
با توجه به اهمیت روزافزون انرژی‎های فسیلی در دنیا و از طرفی کاهش میزان کشف مخازن جدید، نیاز به ازدیاد برداشت نفت امروز بیش از گذشته احساس می‌شود و یافتن روش‎های نوین ازدیاد برداشت نفت اهمیت بسیاری دارد.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۱۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »