English
۲۹ فروردین ۱۳۹۳ | Apr 18, 2014
:
    
Mobile   Rss

آخرین‌اخبار

از هفته آینده
کارت های هوشمند سوخت مفقود شده 2 ساعته باطل می شود

۱۰:۲۰ (سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۸۶)
اخبار مرتبط
» مهلت دریافت کارت سوخت مسافربرهای شخصی تهران تمدید شد
» تعداد کارت های سوخت معطله به 560 هزار کاهش یافت
» افزایش درخواست صدور کارت هوشمند سوخت المثنی

مدیر پروژه کارت هوشمند سوخت گفت: از هفته آینده مردم می توانند از طریق دفاتر خدمات کارت سوخت و با ارتباطی که هر دو ساعت یک بار با مرکز اطلاعات کارت سوخت برقرار می شود، کارت مفقودی خود را باطل کنند.

مهندس سیدناصر سجادی در گفت و گو با خبرنگار شانا افزود: در حال حاضر و با توجه به واقعیت ها ظرفیت خارج کردن کارت های هوشمند سوخت مفقودی از سیستم به بیشتر از 20 هزار در روز رسیده است.

 مدیر پروژه کارت هوشمند سوخت یادآور شد: پیش از اجرای قانون سهمیه بندی، ظرفیت باطل کردن کارت های سوخت مفقود شده 5 هزار کارت در روز بود، اما از روز نخست سهمیه بندی با مفقود شدن روزانه 20 هزار کارت رو به رو شدیم.

وی با بیان این که میزان کارت های مفقودی بسیار بیشتر از پیش بینی ها و استانداردهای موجود در دنیا است، افزود: ما ظرفیت ابتدایی باطل کردن کارت های سوخت را بر اساس حاصل ضرب استانداردهای بین المللی در عدد 10 ایجاد کردیم، اما این ظرفیت 5 هزار تایی تنها پاسخگوی کمتر از 25 درصد نیاز مردم بود.

مدیر پروژه کارت هوشمند سوخت تصریح کرد: با افزایش ظرفیت سیستم اطلاع رسانی کارت هوشمند سوخت، روند توزیع کارت های المثنی شتاب می یابد.

به گزارش شانا، برای دریافت کارت سوخت المثنی، متقاضی باید از طریق دفاتر پستی فرم مخصوص را تهیه و با ارائه فیش بانکی به مبلغ 10 هزار تومان مدارک خود را مطابق فرم تکمیل و پست کند تا پس از دو هفته کارت هوشمند سوخت المثنی به آدرسی که اعلام کرده است ارسال شود. 

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500