English
:
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | Apr 24, 2017
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال
  

آخرین‌اخبار

 • سیستم اتوماسیون اداری شرکت ملی حفاری راه اندازی شد

 • ۱۳:۰۴ (شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶)
 • رئیس خدمات رایانه ای شرکت ملی حفاری ایران از راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری این شرکت خبر داد.
 • به گزارش شانا در مناطق نفت خیز جنوب، مهندس علی دقایقی گفت: هم اکنون همه مکاتبات اداری از طریق این سامانه و بدون استفاده از کاغذ در واحدهای مختلف انجام می شود.

   

  وی با اشاره به پشتیبانی مدیریت ارشد شرکت ملی حفاری از این طرح افزود: در سه سال گذشته این شرکت از نظر سخت افزاری تجهیز شده است و با ایجاد سیستم های مکانیزه همه واحدها از جمله امور مالی، اداری، برنامه ریزی تلفیقی، خدمات فنی، پژوهش و ترابری با استفاده از نرم افزار طراحی شده در این واحد فعالیت می کنند.

   

  دقایقی اظهارداشت: با توجه به گسترش روزافزون علم آی.تی و رایانه در صنایع جهان، این بخش تلاش خود را به کار گرفته تا در این زمینه روزآمد باشد و در این زمینه برای جذب نیروهای متخصص و متعهد اقدام کرده است.

   

  رئیس خدمات رایانه ای شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به پروژه های نرم افزاری و مکانیزه و ایجاد زیرساخت ها در این شرکت گفت: پراکندگی واحدها در 20 نقطه از اهواز سبب شد تا با اجرای شبکه ای بزرگ، مجموعه شرکت اعم از شبکه رادیویی، کابلی و فیبر نوری در یک سال گذشته به هم متصل شوند.

   

  وی با تاکید بر گسترش این پروژه به اردوگاه ها و دکل های حفاری فعال در مناطق مختلف کشور افزود: این کار نیز در گستره مجموعه اردوگاه ها و دکل ها در مرحله نهایی است.

   

  شرکت ملی حفاری ایران از شرکت های زیر مجموعه  شرکت ملی نفت ایران است که هم اکنون با 50 دکل حفاری در خشکی و دریا، 90 درصد حفاری چاه های نفت و گاز در کشور را انجام می دهد.

 • عضویت کانال رسمی شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا) در تلگرام

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی می‌باشد.