English
:
۱۰ فروردین ۱۳۹۴ | Mar 30, 2015
سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی*** آغاز سال نو را به همه هموطنان عزیز صمیمانه شادباش می گوییم *** سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی*** فاز 12 پارس جنوبی، بزرگترین پروژه تاریخ صنعت کشور *** سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی
  

آخرین‌اخبار

 • وزارت بهداشت در اجرای طرح پزشک خانواده از صنعت نفت الگوبرداری کرده است

 • شانا _ گروه نفت: قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: این وزارتخانه در اجرای طرح پزشک خانواده از سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت الگوبرداری کرده است.
 • به گزارش خبرنگار شانا، رمضان محسن‌پور صبح امروز (چهارشنبه 6 دی) در نخستین همایش مدیریت سلامت در بحران و حوادث صنعت نفت، اجرای طرح پزشک خانواده را یکی از بهترین شیوه‌های ارائه خدمات درمانی به مردم دانست و از اجرای چنین طرحی در صنعت نفت اظهار خرسندی کرد.

  وی با بیان این که سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت دارای اصالتی خاص است، افزود: این اصالت از جایگاه ویژه صنعت نفت در کشور منشا می‌گیرد.

  محسن‌پور به جمعیت 900 هزار نفری پزشکی در صنعت نفت اشاره کرد و گفت: اگر سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بخواهد همچنان در قله‌های افتخار باقی بماند، باید نکاتی را مورد توجه داشته باشد.

  وی تجهیز مراکز درمانی صنعت نفت برای مقابله با بحران، مشخص کردن فرمانده برای مواقع بحرانی، استقرار کامل، شناسایی و آموزش نظام اچ.اس.یی، اصل قرار دادن پیشگیری بر درمان و توجه ویژه و ارائه خدمات بهداشت عمومی و محیط را از جمله این نکات اعلام کرد.
   

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500