English
:
۹ اسفند ۱۳۹۳ | Feb 28, 2015
*** روز مهندسی، روز پاسداشت خلاقیت و سازندگی فرخنده باد *** *** روز مهندسی، روز پاسداشت خلاقیت و سازندگی فرخنده باد ****** فاز 12 پارس جنوبی، بزرگترین پروژه تاریخ صنعت کشور *** *** روز مهندسی، روز پاسداشت خلاقیت و سازندگی فرخنده باد ***سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی *** روز مهندسی، روز پاسداشت خلاقیت و سازندگی فرخنده باد ***
  

آخرین‌اخبار

 • عضو کمیته بازنگری قرادادهای نفتی:

 • میزان مالیات در قراردادهای جدید نفتی نهایی نشده است

 • ۰۸:۰۵ (دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲)
 • َشانا_گروه نفت: میزان پرداخت مالیات شرکتهای طرف قرارداد به دولت در قراردادهای جدید هنوز نهایی نشده است .
 • سید مصطفی زین الدین، عضو کمیته بازنگری قراردادهای نفتی در حاشیه هم اندیشی نظام جدید قراردادهای صنعت نفت در گفتگو با خبرنگار شانا گفت: هرچه میزان بازگشت سرمایه در قراردادهای جدید بالاتر تعیین شود، میزان مالیات هم بیشتر خواهد بود و در صورت بازگشت سرمایه پایین تر، مالیات هم کمتر می شود.

  وی با اشاره به اینکه هر قرارداد چارچوب خاص خود را دارد افزود: میزان پرداخت مالیات در این قرارداد به  شرایط میادین هم بستگی دارد.

  بر اساس این گزارش هم اکنون در عراق 35 درصد از سود شرکتهای طرف قرارداد به عنوان مالیات به حساب دولت واریز می شود.

  وی درباره اینکه  آیا تاکنون در این زمینه بررسی ای انجام شده است، گفت: با کامل شدن قرارداد همه این مباحث در آن نهایی می شود.

  زین الدین در عین حال افزود : در پیش نویس اولیه رقمی تعیین شده است اما این رقم در جاهای پرریسک و کم ریسک و همچنین میادین مشترک  متفاوت خواهد بود و هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.


اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500