English
:
۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ | Apr 28, 2015
*** افتتاح فاز 12 پارس جنوبی توسط رئیس جمهوری، می تواند رشد اقتصادی کشور را افزایش دهد ****** تحریم، اگر ما درست و با تدبیر عمل کنیم، می تواند بی اثر شود، از جمله همین فاز 12 پارس جنوبی ****** مقام معظم رهبری: افتتاح فاز 12 پارس جنوبی نشان داد که ملت می تواند در بخشهای مختلف کارهای بزرگ بکند ***
  

آخرین‌اخبار

 • عضو کمیته بازنگری قرادادهای نفتی:

 • میزان مالیات در قراردادهای جدید نفتی نهایی نشده است

 • ۰۸:۰۵ (دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲)
 • َشانا_گروه نفت: میزان پرداخت مالیات شرکتهای طرف قرارداد به دولت در قراردادهای جدید هنوز نهایی نشده است .
 • سید مصطفی زین الدین، عضو کمیته بازنگری قراردادهای نفتی در حاشیه هم اندیشی نظام جدید قراردادهای صنعت نفت در گفتگو با خبرنگار شانا گفت: هرچه میزان بازگشت سرمایه در قراردادهای جدید بالاتر تعیین شود، میزان مالیات هم بیشتر خواهد بود و در صورت بازگشت سرمایه پایین تر، مالیات هم کمتر می شود.

  وی با اشاره به اینکه هر قرارداد چارچوب خاص خود را دارد افزود: میزان پرداخت مالیات در این قرارداد به  شرایط میادین هم بستگی دارد.

  بر اساس این گزارش هم اکنون در عراق 35 درصد از سود شرکتهای طرف قرارداد به عنوان مالیات به حساب دولت واریز می شود.

  وی درباره اینکه  آیا تاکنون در این زمینه بررسی ای انجام شده است، گفت: با کامل شدن قرارداد همه این مباحث در آن نهایی می شود.

  زین الدین در عین حال افزود : در پیش نویس اولیه رقمی تعیین شده است اما این رقم در جاهای پرریسک و کم ریسک و همچنین میادین مشترک  متفاوت خواهد بود و هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.


اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500