جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

چهارشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ / ۲۳:۰۲
سرویس : پالایش و پخش
کد خبر : ۲۵۴۶۴۱
گزارشگر : ۲۷۷
تولید در پالایشگاه لاوان ادامه دارد

مهار فوری آتش سوزی در واحد تصفیه گازوئیل پالایشگاه لاوان

آتش سوزی جزئی در یکی از کمپرسورهای واحد تصفیه گازوئیل پالایشگاه نفت لاوان در کمتر از هفت دقیقه مهار شد و این کمپرسور ظرف 10 روز آینده دوباره به مدار تولید باز می گردد.

به گزارش خبرنگار شانا، پالایشگاه لاوان شامگاه چهارشنبه (14 بهمن ماه) به دلیل نقص فنی در یکی از کمپرسورهای واحد بهبود کیفیت گازوئیل که در مرحله پیش راه اندازی بوده است، با یک آتش سوزی جزئی روبرو شد که با هوشیاری واحدهای ایمنی و آتش نشانی، این آتش سوزی جزئی در طول هفت دقیقه مهار شد.

به گفته شاهدان عینی، آتش سوزی در پالایشگاه لاوان در محوطه ای کوچک رخ داده و با توجه به مهار فوری آن هیچ گونه آسیبی به واحد تولید فرآورده نفتی نرسیده است.

بر اساس این گزارش، همه واحدهای پالایشگاه لاوان هم اکنون بدون هیچ گونه مشکلی در مدار تولید قرار دارند و کمپرسور آسیب دیده طی 10 روز آینده دوباره وارد مدار تولید می شود.
 
کمپرسور آسیب دیده در  واحد بهبود کیفیت گازوئیل پالایشگاه لاوان در مرحله پیش راه اندازی بوده، بنابراین وقوع این حادثه جزئی در این بخش، دیگر بخشها را تحت تاثیر قرار نمی دهد و هیچ گونه کاهش تولید گازوئیل صورت نگرفته است.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید