جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

چهارشنبه / ۱ دی ۱۳۹۵ / ۱۲:۴۰
سرویس : پالایش و پخش
کد خبر : ۲۷۴۹۱۸
گزارشگر : ۲۷۷
با آغاز فصل سرما

توزیع نفت سفید در استان زنجان به 22 میلیون لیتر رسید

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، از توزیع بیش از 22 میلیون لیتر نفت سفید با شروع فصل سرما برای تامین سوخت 46 هزار خانوار فاقد گاز طبیعی در استان زنجان خبرداد.

محمود آقامحمدیان در گفتگو با خبرنگار شانا گفت: این میزان نفت سفید از ابتدای مهرماه تا دهه نخست آذر ماه در میان خانوارهای فاقد گاز طبیعی در استان توزیع شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون در منطقه زنجان 547 روستای فاقد گاز طبیعی وجود دارد که از  این تعداد 179 روستا و یک شهر در ناحیه قیدار، 48 روستا در ناحیه ابهر (ابهر – سلطانیه –خرمدره) و 320 روستا در ناحیه مرکزی (دندی -  ماهنشان – طارم – زنجان) قرار دارند.

به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، از 22 میلیون لیتر نفت سفید توزیع شده در منطقه هشت میلیون و 535 هزار لیتر در ناحیه قیدار، 855 هزار لیتر در ناحیه ابهر و 12 میلیون و 900 هزار لیتر در ناحیه مرکزی توزیع شده است.

آقامحمدیان، در ادامه تعداد خانوارهای فاقد گاز را 46 هزار خانوار اعلام کرد که از این تعداد 18 هزار خانوار در ناحیه قیدار، 2 هزار خانوار در ناحیه ابهر و 26 هزار خانوار در ناحیه مرکزی واقع شده است.

وی با اشاره به اولویت شرکت پخش در امر سوخت‌رسانی به ویژه در فصول سرد سال، گفت: با شروع فصل سرما 2 کالابرگ به شماره 41 و 2 اعلام شده که در قالب این کالابرگ اعلامی تا دهه اول آذرماه بیش از 22 میلیون لیتر نفت سفید در بین 46 هزار خانوار فاقد گاز  در منطقه از سوی 183 فروشندگی توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان افزود: از تعداد 183 فروشندگی  59 فروشندگی در ناحیه قیدار، 22 فروشندگی در ناحیه ابهر و 102 فروشندگی در ناحیه مرکزی مستقر هستند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید