دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

نفت و انقلاب

بهره برداری از ساختمان جدید پلی کلینیک آزادی
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: همزمان با ایام‌الله دهه فجر ساختمان جدید 11 هزار متری پلی کلینیک آزادی به بهره برداری رسمی رسید، در مجموع زیر بنا این ساختمان نزدیک به 11 هزار متر مربع در 5 طبقه و شامل فضاهای اداری و درمانی از جمله کلینیک‌های تخصصی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، اورژانس، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و پارکینگ است.
نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی گاز
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: نشست خبری حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران همزمان با ایام الله دهه فجر صبح امروز (دوشنبه، 16 بهمن‌ماه) با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.
2 پروژه مخابراتی در صنعت گاز کشور افتتاح شد
با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز
پروژه مخابراتی محور سرخس - نکا - رشت و پروژه مخابراتی غرب کشور امروز (دوشنبه 16 بهمن) با هزینه ای بیش از 37 میلیارد تومان با حضور معاون وزیر نفت در امور گاز در ساختمان شرکت مهندسی و توسعه گاز افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز: به عهدمان وفا کردیم
پایداری در شبکه گازرسانی شمال کشور
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: از سخت‌ترین اقدام‌های انجام شده در شرکت ملی گاز در سالی که گذشت، وفای به عهد برای گازرسانی به مردم شمال کشور بود.
توسعه زیرساخت‌های مخابراتی انتقال نفت در سال‌های پس از انقلاب اسلامی
فعالیت‌های شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت که از سال‌های اولیه اکتشاف نفت در ایران آغاز شد، با توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در بخش‌های مختلف نقش مهمی در انتقال نفت و فرآورده‌های نفتی و اقتصاد ایمن و پایدار انرژی ایفا کرده است.
110 میلیارد ریال در طرح‌های مسئولیت اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب هزینه شد
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون:
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون گفت: 110 میلیارد ریال از محل صرفه‌جویی‌ها به طرح‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت اختصاص یافت.
در نفت یأس و ناامیدی نیست؛ اگر دوستان همراهی کنند
وزیر نفت در نشست با اصحاب رسانه، پس از ارائه گزارش عملکردی از تحولات صنعت نفت، خیلی زود به سراغ پاسخگویی به پرسش‌های خبرنگاران رفت، وی در حدود 2 ساعت به 55 پرسش رسانه‌های داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف پاسخ داد؛ خط لوله صادرات گاز ایران-پاکستان، رد ادعای تهاتر فروش نفت ایران و خرید سلاح از خارج، رابطه معنادار خودروها و سوخت، طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت، ادامه مذاکره با شرکت‌های خارجی، پرونده بابک زنجانی و گزارش دیوان محاسبات از جمله پرسش‌های مطرح شده در این نشست بود.
گازهای همراه در یک برنامه 4 ساله جمع‌آوری می‌شود
وزیر نفت:
وزیر نفت از جمع‌آوری گازهای همراه در یک برنامه چهارساله خبر داد و گفت: هیچ طرحی بدون این که تکلیف گازهای همراه آن روشن شود، اجرا نمی‌شود.
نشست خبری وزیر نفت
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: نشست خبری بیژن زنگنه، وزیر نفت، همزمان با ایام الله دهه فجر صبح امروز (یکشنبه، 15 بهمن‌ماه) با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی برگزار شد.
افزایش تولید روزانه 16.5 میلیون لیتری بنزین در یک سال
وزیر نفت:
وزیر نفت با اشاره به تولید بنزین و فرآورده‌های پایین‌دستی یادآور شد: امسال نسبت به پارسال شاهد افزایش تولید روزانه 16.5 میلیون لیتری بنزین هستیم که از افزایش 28 درصدی حکایت دارد.
تاثیرگذاری صنعت نفت در پیروزی انقلاب اسلامی
/گزارش تصویری/
شانا_گروه عکس: اعتصاب‌های نفتی که اوج آن سال۵۷ بود، صنعت نفت را مقابل رژیم ستمشاهی قرارداد و ادامه آن همراه با فریاد اعتراض دیگر آحاد مردم، به از پای درآمدن حکومت پهلوی انجامید. این پایان، آغازی بود برای یک شروع بدون تکیه به قدرت‌هایی که سال‌ها بر خاک این کشور چنبره زده بودند؛ در آن سال‌ها، صنعت نفت که به‌تازگی از بند بیگانگان رها شده بود، تصاویر زیر گوشه ای از رشادت های دلاورمردان صنعت نفت را در دوران انقلاب روایت می‌کند.
بهینه‌سازی و نوسازی انبار نفت ری پایان یافت
طرح بهینه‌سازی و نوسازی انبار نفت ری پیش از ظهر امروز (شنبه، 14بهمن‌ماه) با حضور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و برخی مدیران شرکت ملی پالایش و پخش افتتاح شد.
عمده فعالیت‏‌های توسعه‌ای نفت در غرب کارون متمرکز است
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران:
معاون امور مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که هم اکنون عمده‎ترین فعالیت‏‌های توسعه‌ای نفت در میدان‌های نفتی غرب کارون در حال انجام است.
رضایتمندی نمایندگان استان‌های شمالی از سوخت‌رسانی به مناطق سخت‌گذر
نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی با ابراز رضایت از سوخت‌رسانی به روستاها و مناطق سخت‌گذر حوزه انتخابیه خود گفت: در مناطق شمالی کشور مشکلی بابت سوخت‌رسانی نداشتیم.
سامانه گرمایشی تاسیسات انبار نفت کوره ماهشهر افتتاح شد
طرح سامانه گرمایشی تاسیسات انبار نفت کوره ماهشهر که با هدف سرعت‌بخشی به گرم کردن نفت کوره به منظور صادرات این فرآورده اجرا شده است، امروز در بندر صادراتی ماهشهر به بهره‌برداری رسید.
شمار استان‌های سبز ایران در دهه فجر به 18 می‌رسد
مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز:
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: با بهره‌مند شدن 13 شهر جدید از نعمت گاز طبیعی در دهه فجر امسال، شمار استان‌هایی که به طور کامل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند از 12 به 18 استان می‌رسد.
مردم شمال کشور به شرکت ملی گاز اعتماد دارند
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز:
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز گفت: با گازرسانی پایدار به شهرهای شمالی، اعتماد مردم به شرکت ملی گاز افزایش یافته و سبب شده سرمایه‌گذاران در پی توسعه صنایع و اشتغال‌زایی در مناطق شمالی کشور باشند.
بازتاب شعله‌های گاز
شرکت ملی گاز ایران از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید با اجرای طرح‌های عظیم گازرسانی توانسته گام‌های بلندی در مسیر بهبود رفاه زندگی مردم شهرها و روستاها و نیز توسعه اقتصاد و آبادانی کشور بردارد.
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۳ ۳ بعدی »