پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت:
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت به همکاری این معاونت با دانشگاه‌های کشور برای توسعه هرچه بیشتر صنعت نفت اشاره کرد و گفت: بخش عمده ارزش افزوده صنعت نفت و گاز در فعالیت‌های فناورانه و دانش بنیان نهفته است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۹:۲۲
تاثیر عوامل داخلی و خارجی بر امضای قراردادهای نفتی
وزیر نفت گفت: مذاکره برای امضای 10 قرارداد نفتی با جدیت پیگیری می‌شود، اما عوامل داخلی و خارجی هم بر این جریان‌ها اثر می گذارند که خارج از اراده ماست.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۸:۵۰
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با اعلام این که هیچ مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز وجود ندارد، گفت: مصرف بنزین در این منطقه پس از وقوع زلزله در هجدک راور تا صبح روز چهارشنبه 75 درصد از حد میانگین معمول فراتر رفت.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۷
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: حبیب‎اله بیطرف، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت، امروز (چهارشنبه ، 22 آذرماه) در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار ملی ایران حضور یافت.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۶
مدیرعامل گازپروم:
مدیرعامل شرکت گازپروم گفت: این شرکت، گزارش‌های توسعه ای خود درباره میدان‌های گازی فرزاد A و B، پارس شمالی و کیش را در سه ماه نخست سال آینده (2018) به شرکت ملی نفت ایران ارائه می دهد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۴
رییس پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه از پایان پروژه رفع آبشستگی خط لوله زیردریایی 30 اینچ انتقال میعانات گازی به SPM (گوی شناور) شماره یک منطقه پارس جنوبی خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۱
تفاهم بزرگترین دارندگان ذخایر گازی جهان
وزیر نفت همکاری ایران و روسیه را به عنوان نخستین و دومین دارندگان گازی جهان در بازار گاز دنیا تعیین کننده دانست و گفت: برای تکمیل پروژه ایران ال ان جی به حدود چهار میلیارد دلار سرمایه نیاز است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۳۹
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: تفاهم‌نامه‌های همکاری شرکت ملی نفت ایران و گازپروم امروز (چهارشنبه، 22 آذرماه) در حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، میان علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت، الکسی میلر، مدیرعامل گازپروم و نصرت‌اله رحیمی، رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت امضا شد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۳۹
در نوزدهمین همایش بین‎المللی صنایع دریایی
برنامه‎های کلان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در خلیج فارس و دریای عمان، در نوزدهمین همایش بین المللی صنایع دریایی تشریح شد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۳۷
بین شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت و شهاب خودرو
تفاهم‎نامه همکاری اجرای طرح نوسازی2 هزار دستگاه اتوبوس دیزلی فرسوده و جایگزینی آن با اتوبوس‎های جدید هیبریدی/ برقی، میان شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت و شرکت شهاب خودرو امضا شد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۴
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان اصفهان، می توان این استان را پس از تهران به عنوان قطب انرژی کشور نام برد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۲
امکان اجرای اصل 44 قانون اساسی با اجرای طرح برندینگ
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: هیچ نوع رانتی در پس پرده شرکت‌های زنجیره ای توزیع سوخت (برند) وجود ندارد، ضمن این‌که اجرای این طرح، اصل 44 قانون اساسی را در این شرکت به‌طور کامل اجرایی خواهد کرد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۷
تولید مجتمع‌های پتروشیمی ایران از ابتدای سال تا پایان آبان ماه در مجموع به بیش از 35 میلیون و 617 هزار تن رسید.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۰
پاسخ شرکت نفت و گاز پارس به خبر خبرگزاری مهر
شرکت نفت و گاز پارس در پی انتشار خبری در خبرگزاری مهر با عنوان « هیچ شرکت ایرانی به مناقصه توتال دعوت نشد، فساد، حاصل نگاه سیاسی است » توضیحاتی ارائه داد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۷
دبیرکل اوپک:
دبیرکل اوپک معتقد است که با توجه به ادامه روند کاهش سطح ذخیره‌سازی‌های نفت خام، اوپک به هدف خود یعنی بازگشت توازن به بازار نفت نزدیک شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۶
با حضور وزیر نفت:
2 تفاهم نامه نفتی میان شرکت ملی نفت ایران و گازپروم روسیه با حضور وزیر نفت امضا شد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۲
ایران به عنوان بزرگ‌ترین دارنده ذخایر اثبات‌شده گاز طبیعی در جهان، می‌تواند جایگاه و سهم خود را در منطقه برای بدل شدن به یکی از صادرکنندگان عمده گاز ارتقا دهد و این هدف در چشم‌انداز 1400 دیده شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۶
سخنگوی شرکت ملی گاز خبرداد
سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: شرکت ملی گاز ایران مانند همیشه تابع قانون خواهد بود و فرآیند اجرایی شدن حکم دیوان عدالت اداری درباره آبونمان قبوض مشترکان گاز را آغاز کرده است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۹
در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برای اقتصاد سه بخش تعریف شده است که به عنوان سه ضلع مثلث اقتصاد عمل می‌کنند و وظایف هر سه در این قضیه بسیار جدی تعریف شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۹
اوراق 4 نفتکش
مدیرفنی و عملیات ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران بر ضرورت نوسازی ناوگان نفتکش ایران تاکید کرد و گفت: چهار فروند از کشتی‌های این شرکت اوراق شدند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۴
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »