چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

با حضور متولیان اچ‎اس‎یی شرکت ملی نفت ایران
در پنجمین گردهمایی روسای اچ‎اس‎یی و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران، الزامات، فرصت‎ها و چالش‎های حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل صنعت نفت مورد اشاره، بحث و بررسی قرار گرفت.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۹
با راه اندازی خط انتقال گاز دامغان - نکا
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: با راه اندازی خط انتقال گاز دامغان به نکا، ضرورت واردات گاز از ترکمنستان پایان یافت، اما با هدف گسترش تعامل با کشورهای همسایه، سواپ گاز این کشور را ادامه می دهیم.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۲
وزیر انرژی عربستان از احتمال تمدید توافق کاهش عرضه نفت کشورهای عضو و غیرعضو اوپک برای فراتر از مارس 2018 در صورت نیاز خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۸
وزیر انرژی روسیه از کاهش روزانه 305 هزار بشکه‌ای تولید نفت خام خود در ماه ژوئیه خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از افزایش 12 درصدی انتقال گاز ایران در سال 95 نسبت به سال 94 خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۲
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: نامه ۲۱۴ نماینده مجلس در قدردانی از وزیر نفت و تقاضای ابقای زنگنه از از رئیس جمهوری برای کاهش دغدغه‌های دکتر روحانی به منظور تشکیل کابینه بود و برای امضای آن لابی‌ اتفاق نیفتاد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۱
دبیرکل اوپک
دبیرکل اوپک اعلام کرد که نیجریه برنامه‌ای برای عبور از هدف تولید روزانه یک میلیون و 800 هزار بشکه‌ای خود ندارد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۸
مدیرعامل شرکت نفت خزر عنوان کرد:
شرکت نفت خزر در تعامل با شرکت‎های بین‎المللی در صدد است مقدمات انجام فعالیت‎های توسعه‎ای در خزر را فراهم کند.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۵
سخنگوی دولت:
سخنگوی دولت با بیان این که دولت برای محدود کردن مصرف بنزین برنامه‌ای ندارد، گفت: به طور طبیعی هرچه به تعداد خودروها در کشور افزوده شود به تناسب آن به میزان مصرف بنزین نیز افزوده می شود و این موضوع به سهمیه بندی ارتباطی ندارد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶
با بهره‌برداری از خط دامغان- نکا انجام می‌شود
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از خط لوله انتقال گاز دامغان- کیاسر- ساری به عنوان یک خط لوله انتقال گاز راهبردی نام برد و گفت: این خط لوله مشکل تامین گاز استان‌های شمالی را برطرف می‌کند.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۹
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: همه مجتمع‌های پتروشیمی کشور بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به سامانه پایش برخط (آنلاین) آلاینده‌ها مجهز می شوند.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۲
با هف بازگرداندن ثبات به بازار نفت
اوپک با هدف کاهش سطح ذخیره‌سازی‌های نفت خام و کمک به ثبات قیمت نفت در بازارهای جهانی افزون بر تلاش برای ممانعت از افزایش تولید نفت نیجریه، خواستار پایبندی بیشتر این به برنامه کاهش تولید شد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۹
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: طبق گزارش دستگاه‌های تردد شمار در چهار ماه نخست امسال، هر ساعت 365 دستگاه خودرو در راه‌های کشور تردد کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 10.9 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۸
وزیر نفت کویت اعلام کرد که در ماه ژوئن امسال، پایبندی کشورهای عضو و غیر عضو اوپک به توافق جهانی کاهش تولید، بیش از 90 درصد بوده است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۶
وزیر انرژی عربستان اعلام کرد تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک برای برداشتن گام های بیشتر برای کمک به بازار، آمادگی دارند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۵
شرکت نفت خزر با تشکیل کمیته سرمایه‎گذاری، تلاش برای جذب فناوری و سرمایه را به منظور تحقق برنامه‎های توسعه‎ای در خزر در دستور کار قرار داده است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۴
/فیلم/
بیژن زنگنه، وزیر نفت با حضور در بخش گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، به تشریح صفر تا صد قرارداد طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی پرداخت.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۰
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: شامگاه یکشنبه (1 مرداد) مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت با حضور در بیمارستان مرکزی نفت از آیت الله حاج شیخ مهدی مجیدی، رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت و همچنین بیماران بستری در بیمارستان نفت عیادت و دلجویی کرد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۵
در مقایسه با 4 ماه پارسال
میانگین مصرف بنزین از ابتدای امسال تا پایان تیرماه روزانه 79.2 میلیون لیتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 8.5 درصد رشد داشته است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۶
با حکم وزیر نفت
وزیر نفت با صدور حکمی، سید صالح هندی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۹
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »