پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

به پیش‌بینی یک کارشناس حوزه انرژی
یک کارشناس انرژی ضمن پیش‌بینی تمدید توافق جهانی کاهش تولید نفت، اعلام کرد: این مسئله سبب جهش قیمت نفت در بازارهای جهانی نمی‌شود.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۷
رئیس امور آزمایشگاه‌های استاندارد استان تهران گفت: هم اکنون در برخی از محصولات صنعت نفت استانداردهای اجباری وجود دارد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۰
در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه، کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان به منظور ابراز همدردی با آسیب دیدگان، دومین محموله کمک‌های اهدایی خود شامل نفت سفید و کپسول‌های گاز مایع را ارسال کردند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۵
طی حدود یک ماه گذشته بیش از 50 هزار بن کارت تحویل بازنشستگان صنعت نفت در سراسر کشور شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۳
برای شرکت در نشست سران جی‌یی‌سی‌اف
معاون اول رئیس جمهوری به منظور شرکت در چهارمین نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌یی‌سی‌اف) فردا (پنجشنبه، دوم آذرماه) به بولیوی سفر خواهد کرد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۳
سرعت خودرو کم شد؛ راننده روی پایم زد و گفت: «این سی و سه پل دار بهاره ست، اما سی و یکیه؛ بشمار». نمی‌دانستم باید به شمارش موانع روی پل بپردازم یا دودی که آسمان منطقه رگ سفید را در آغوش گرفته بود، تماشا کنم.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۸
در پی پیشنهاد برخی از روزنامه‌نگاران اجرا می‌شود
با پیشنهاد گروهی از روزنامه نگاران حوزه انرژی، شرکت‌های حوزه نفت و انرژی کشور، همزمان با نمایشگاه انرژی کیش، به کمپین حمایت از مردم زلزله‌زده مناطق غرب کشور خواهند پیوست.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۵
با راه‌اندازی واحدهای جدید در پالایشگاه‌های ششم و هشتم
با تکمیل و راه‌اندازی واحدهای جدید در پالایشگاه های ششم و هشتم مجتمع گازی پارس جنوبی، فرآوری محصول با ارزش اتان به روزانه 11 هزار تن می‌رسد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۰
23 و 24 نوامبر
نشست فوق‌العاده وزیران نفت و انرژی کشورهای عضو مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌یی‌سی‌اف) و نشست سران این مجمع به ترتیب 23 و 24 نوامبر (دوم و سوم آذرماه) در بولیوی برگزار می‌شود.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۰
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: چهار جایگاه مرزی منطقه ارومیه در هشت ما امسال، 737 میلیارد ریال درآمد کسب کرده که نسبت به مدت مشابه پارسال 24.7 درصد افزایش یافته است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴
وزارت انرژی عربستان پیش از برگزاری نشست آینده اوپک، تلاش برای جذب کشورهای بیشتر در توافق جهانی کاهش نفت را شدت بخشیده‌ است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۷
رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
رئیس مجلس شورای اسلامی به ظرفیت شرکت‌های ایرانی برای حضور اقتصادی در تاجیکستان اشاره کرد و گفت: جذب سرمایه در حوزه انتقال گاز از ایران به تاجیکستان می‌تواند نقطه عطفی در افزایش روابط اقتصادی 2 کشور باشد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۹
وزیر نفت:
وزیر نفت گفت: توصیه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای کاهش خرید نفت ایران تاثیری بر صادرات نفت کشور نداشته است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۹
امروز رخ داد
بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه میعانات گازی پالایش گاز ایلام و میعانات گازی اس 500 پالایش گاز خانگیران در رینگ داخلی بود.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۴
امسال
انستیتو تصفیه و شیرین‌سازی گاز پژوهشگاه صنعت نفت در مسیر اجرای قراردادهای پژوهشی پایین‎دست صنعت نفت، تا پایان امسال افتتاح می‎شود.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۰
سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران، امروز (چهارشنبه، یکم آذرماه) در سالن همایش‌های تلاش آغاز به‌کار کرد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۶
معاون وزیر نفت خبرداد
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از تمایل ازبکستان برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران به‌ویژه در بخش تبدیل متانول به الفین خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۴
«هر بنایی که زندگی در آن جریان نداشته باشد، محکوم به خراب شدن است» این جمله، حکایت نخستین کنسولگری انگلیس در ایران (کرمان) است که مشاور مدیریت موزه‌ها صنعت نفت، آقای عبدالعلی پور درباره وضع پیش آمده برای این ساختمان می گوید؛ آنها (موزه صنعت نفت) اما تلاش دارند بار دیگر، به این ساختمان 200 و اندی ساله روح زندگی ببخشند و آن را به موزه ای برای بازدید همگان تبدیل کنند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۰
طرح‌ توسعه میدان سومار در یکصد و چهل و چهارمین جلسه کمیته مشاوران مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۲
مهلت ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت تا ساعت 24 روز چهارشنبه، مورخ هشتم آذرماه امسال تمدید شد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۰
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »