دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از دریافت مجوز ۵۳ شرکت صاحب صلاحیت برای ساخت جایگاه‌های برند و توزیع زنجیره‎ای سوخت در کشور خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۹
وزیر نفت اظهار امیدواری کرد نخستین قرارداد نفتی در قالب الگوی جدید تا پایان کار دولت یازدهم به امضا برسد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی:
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از هدفگذاری این شرکت برای دستیابی به ظرفیت اسمی تولید 86 درصدی تا پایان امسال خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱
دلواپسان از بدیهیات قرارداد فروش گاز به ترکیه، شاهنامه ساختند
انتخابات تمام شد، نتیجه دلخواهشان نبود، اما بالاخره برای هر تخریبی، دستاویزی نیاز است، این روزها پس از خبرهایی که مکررا پیروزی همه مردم ایران را نوید می‌دهد، افراد و گروه‌های غیرمنتفع و دلواپس، چنان زخم خوردند که از واژه اصلاح از زبان وزیر نفت، برای خود مفت‌فروشی بیرون کشیده‌اند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۹:۱۹
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پاسخ به مطلبی که روزنامه وطن امروز با عنوان «گازرسانی به زاهدان دروغ از آب درآمد» منتشر کرده بود، توضیحاتی ارائه داد.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲
این روزها و بعد از پیروزی مجدد و با مقبولیت بالاتر دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و خالی شدن دست مخالفان دولت از بهانه های واهی برای بستن طرفی در این رویداد مردمی، این گروه که اساسا ماهیت ذاتیشان در مخالفت و خود همیشه برحق بودن است، با لفاظی در مورد بدیهیات یک موضوع حرفه ای و با وجود توضیحات روشنگرانه بازهم راه «کوچه علی چپ» را در پیش می گیرند و به مصداق ضرب المثل «گربه مرتضی علی» در برابر هرگونه استدلال منطقی راه خود را می روند.​
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۹
یک سالی است که عربستان در اوپک با بازهای اوپک پرواز می‌کند و وزیر نفت این کشور در زمینه کاهش تولید و بهبود قیمت‌ها مواضع اوپک پسندی اتخاذ می‌کند، این کشور حتی از ونزوئلا که گرفتار بحران سیاسی - اقتصادی جدی است، رادیکال‌تر می‌شود.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۳
چشم انداز بازار انرژی از نگاه بانک جهانی
گزارش اخیر بانک جهانی از چشم انداز بازار انرژی حاکی از آن است که قیمت نفت 55 دلاری در سال 2017، در سال 2018 به 60 دلار برای هر بشکه خواهد رسید.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۴
ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﻠﯽ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﭘﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ با اشاره به این که توافقنامه همکاری میان ایران و یک شرکت معتبر اروپایی به منظور انتقال فناوری به زودی امضا می شود، گفت: متن توافقنامه نهایی شده است و به زودی منعقد می شود.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۳
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پایان عملیات لوله گذاری خط لوله 32 اینچ سکوی 14A و ۴.۵ اینچ تزریق گلایکول این فاز به طول 103 کیلومتر خبر داد.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۱
رؤسای جمهوری ایران و روسیه در گفت‌و‌گویی تلفنی، درباره همکاری در زمینه های اقتصادی، از جمله بخش نفت و گاز بحث و گفت‌وگو کردند.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱
با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
آخرین مراحل اجرایی طرح‎های مرتبط با تولید نفت در گچساران با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بررسی شد.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۶
ایران میزبان برگزاری شانزدهمین کنفرانس پژوهشی اتحادیه جهانی گاز (IGRC 2020) در سال 2020 شد.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۵
معاون وزیر نفت:
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از تأسیس موزه صنعت پتروشیمی در منطقه یک پتروشیمی شیراز خبر داد.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۲
در پنجمین نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران
پنجمین نشست هم‎اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران، چهارشنبه (سوم خردادماه) برگزار شد و طی آن، درباره چالش‎ها و فرصت‎های پیش روی این شرکت با محوریت برنامه ششم توسعه بحث و بررسی شد.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۵
عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس:
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت با تمدید کاهش تولید نفت به مدت 9 ماه، مهمترین دستاورد نشست عادی وزیران نفت و انرژی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) است.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۹
به‌دنبال افت قابل توجه قیمت نفت خام و کاهش درآمدهای نفتی، اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به‎عنوان تولیدکنندگان عمده نفت خام که حدود 30 درصد از تولید نفت جهان را در اختیار دارند با درنظرگرفتن رویکردهای تازه به در حال حرکت به سمتی هستند که خود را به‎عنوان پالایشگران مهم و تاثیرگذار معرفی کنند.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۴
صد و هفتاد و دومین نشست عادی وزیران نفت و انرژی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) روز پنجشنبه (چهارم خردادماه) در هوای بهاری وین با توافق بر سر تمدید 9 ماهه برنامه کاهش عرضه یک میلیون و 200 هزار بشکه ای که در 30 نوامبر 2016 (دهم آذرماه 95) مصوب شده بود، پایان یافت.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۷
وزیر نفت:
وزیر نفت ادعای پرداخت جریمه به ترکیه را دروغ محض دانست و گفت: آنچه در قرارداد گازی با ترکیه صورت گرفته است اصلاح قیمت بوده است نه جریمه.
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۵
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »