چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس جنوبی:
محمد مشکین فام، با بیان اینکه 85 درصد از پروژه های پارس جنوبی به سرانجام رسیده ‌اند گفت: 15 درصد باقی مانده ظرف یک سال و نیم آینده به اتمام می رسند و رسیدگی به مسائل زیست محیطی و نوسازی تجهیزات در دستور کار قرار می گیرد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۹
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: ایران و ایتالیا با هدف جمع آوری گازهای همراه مشعل فاز 12 پارس جنوبی برای تولید برق و نوسازی تجهیزات نفت و گاز امروز (چهارشنبه، 26 مهرماه) تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۰
رئیس جمهوری:
رئیس جمهوری با بیان این‌که ایران کاملا آماده است نیازهای ازبکستان به انرژی را تامین کند گفت: باید با تشکیل منظم نشست‌های کمیسیون مشترک، راه‌های توسعه بیش از پیش روابط 2 کشور، جستجو و به سرعت عملی شوند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۶
با امضای تفاهم‌نامه
در نشست اخیر نمایندگان مجمع شرکت‎های اکتشاف و تولید (E&P) ایرانی مقرر شد با امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این مجمع و سازمان سرمایه‎گذاری و کمک‎های اقتصادی و فنی ایران، همکاری دو طرف در زمینه‎های مختلف مرتبط با جذب سرمایه خارجی افزایش یابد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۱
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت خبرداد
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده میان ایران و ایتالیا، از گازهای مشعل‌ فاز 12 پارس جنوبی، در 2 مرحله برق تولید می‌شود که سرانجام به حدود یکهزار مگاوات می‌رسد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۰
تعدادی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران با هدف جمع آوری گازهای ارسالی به مشعل (Flare) برای تولید برق و نوسازی تجهیزات نفت و گاز با شرکت آنسالدو ایتالیا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۷
واحد آبگیر فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی با ظرفیت 40 هزار مترمکعب در ساعت به‌زودی به بهره برداری می‌رسد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۰
مدیر عامل شرکت توتال اعلام کرد این شرکت برای پیشبرد طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی در ایران تلاش خواهد کرد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۵
با افزایش تولید سی‌ان‌جی و تا سال 1404
در صورت رشد و توسعه صنعت سی ان جی در کشور، تا سال 1404 جایگاه های سوخت گیری کشور به مرز 11 هزار باب و تعداد خودروهای گاز سوز به میزان 12 میلیون افزایش خواهد یافت.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰
نماینده ایران در انجمن انگوا:
نماینده ایران در انجمن انگوا ضمن اشاره به برگزاری 6 نشست تخصصی در حاشیه برگزاری هفتمین کنفرانس و نمایشگاه انجمن خودروهای گازسوز آسیا و اقیانوسیه (آنگوا) در تهران، از بررسی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت CNG ایران در این رویداد خبرداد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۷
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که صحبت‌های اخیر ترامپ سبب افزایش قیمت نفت شد و ممکن است قیمت‌ها بیش از این افزایش یابد، گفت: بخش زیادی از افزایش قیمت نفت متاثر از مسائل منطقه‌ای و جهانی است، از این رو پیش‌بینی می‌شود قیمت نفت طی ماه‌های آینده افزایش یابد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۷
شانا _ گروه عکس: صبح روز (سه شنبه ۲۵ مهر)، تاسیسات تقویت فشار گاز فراشبند ۱۰ با حضور حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و جمعی دیگر از مدیران، در استان فارس رسما به بهره برداری رسید، بر این اساس حجم انتقال گاز از منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران افزایش ۷۵ درصدی خواهد داشت.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۰
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:
مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت :پروژه تاسیسات تقویت فشار گاز فراشبند 10 یکی از مهمترین تاسیسات تقویت فشار گاز کشور، با افزایش ظرفیت انتقال 40 میلیون متر مکعب گاز در روز است.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۶
/فیلم/
شانا _ گروه فیلم: بیژن زنگنه، عصر روز سه‌شنبه (۲۵ مهرماه) پس از دیدار با عبدالعزیز کاملوف، وزیر امور خارجه ازبکستان، اظهار کرد: این کشور علاقه‌مند به خرید نفت از ایران است و هیئتی از بالاترین مقام‌های نفتی این کشور با همکاران ما در امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران مذاکره می‌کنند.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۰
/فیلم/
شانا _ گروه فیلم: بیژن زنگنه، وزیر نفت روز سه شنبه (۲۵ مهرماه) با کیون هیون می، وزیر زمین و امور زیربنایی و حمل و نقل کره جنوبی دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۶
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: بیژن زنگنه، وزیر نفت، با عبدالعزیز کاملوف، وزیر امورخارجه ازبکستان، امروز (سه‌شنبه، 25 مهرماه) دیدار و گفت‌وگو کرد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۶
وزیر نفت:
وزیر نفت از علاقه‌مندی ازبکستان به خریداری نفت از ایران خبر داد و گفت: مذاکرات بیشتر در این زمینه ادامه خواهد داشت.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۴
حادثه اخیر در صنعت نفت آمریکا سبب بدترین نشت نفت در خلیج مکزیک پس از حادثه انفجار سکوی دیپواتر هرایزن شرکت بی پی در سال 2010 میلادی شد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۰
سرمایه‎گذاری 2 میلیون دلاری پرگس برای مطالعه کرنج
مدیر کنسرسیوم بین‎المللی پرگس گفت: سخنان سیاستمداران و موضع‎گیری‎های مقام‎های سیاسی خارج از اروپا، بر رویکرد و برنامه تجاری مجموعه‎هایی همچون پرگس اثر ندارد و راهبرد و خط مشی آنها را مشخص نمی‎کند.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۷
برخی منابع اعلام کردند که چین پیشنهاد خرید پنج درصد از سهام شرکت سعودی آرامکو عربستان را مطرح کرده است.
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۲
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »