دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

وزارت نفت عراق اعلام کرد وزیر نفت این کشور برای مذاکره درباره صادرات نفت، به ترکیه سفر می‌کند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶
از سوی مرکز سوختگیری هواپیمای اصفهان انجام شد
رئیس اداره کل سوختگیری هواپیمایی کشور از آمادگی این اداره برای تامین سوخت مورد نیاز بالگردهای امدادی به هواپیمای سانحه دیده تهران - یاسوج خبر داد و گفت: یک دستگاه رفیولر (سوخت‌رسان هواپیما) ۲۰ هزار لیتری به سمیرم اعزام شد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۷
گروه ممیزی صدور گواهینامه استاندارد ملی 27001:2013 ISO، سامانه مدیریت امنیت اطلاعات مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران را ممیزی کرد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۸
آمریکا اعلام کرد که بزرگ‌ترین مزایده امتیاز اکتشاف نفت و گاز در مناطق فراساحلی این کشور در ماه مارس امسال برگزار می‌شود.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۳
شرکت پلیمر آریا ساسول در نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، با کسب عنوان «شرکت صنعتی برگزیده صنایع سبز کشور»، موفق به کسب تندیس «زرین» شد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۲
از ابتدای امسال تاکنون محقق شده است
با اجرای پیشنهادهای کارکنان شرکت پالایش گاز فجرجم در سال 96، بیش از 176 میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی در این شرکت رقم خورد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۶
در جلسه شورای عالی انرژی و با حضور جهانگیری
آیین‌نامه بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در جلسه شورای عالی انرژی کشور به ریاست معاون اول رئیس جمهوری بررسی شد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۷
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های عمرانی در زمینه گازرسانی به نقاط محروم کردستان به ثمر نشسته و نمایندگان مجلس باید برای تخصیص اعتبارهای لازم برای اجرایی شدن دیگر طرح‌های گازرسانی تلاش کنند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۴
رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست در نیمه اسفند ماه گفت: امسال نیز همچون گذشته با برپایی غرفه اختصاصی، به معرفی فعالیت‌ها و ارائه دستاوردهای زیست‌محیطی و تشریح برنامه‌های آتی شرکت‌های تابع برای حفاظت از محیط زیست و گسترش فرهنگ زیست‌محیطی می‌پردازیم.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۶
معاون طرح‌های راه و ساختمان مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: بر اساس برنامه، برای توسعه 27 مخزن که زیربنای اصلی آن حفاری چاه‌های توسعه‌ای و تعمیری است شرح کار احداث موقعیت‌های حفاری و جاده‌های آن آغاز شده و برای برخی موقعیت‌ها در مرحله انتخاب پیمانکار هستیم.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۶
آزمایشگاه کنترل کیفیت پتروشیمی جم موفق به کسب گواهینامه تأیید صلاحیت بین‌المللی از موسسه تایید صلاحیت آلمان (DAKKS) شد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۶
یک کارشناس بازار نفت اعلام کرد به نظر می‌رسد روند افت قیمت‌ها متوقف شده است و بنزین می‌تواند سبب جهش دوباره قیمت‌ها شود.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۹
از سوی کارشناسان شرکت نفت و گاز مارون
مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون از طراحی و ساخت سامانه جمع‌آوری داده‌های صنعتی کاملا بومی برای نخستین بار در صنعت نفت ایران خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۲
تقاضای جهانی نفت در سال 2018 میلادی با افزایش روزانه یک میلیون و 730 هزار بشکه‌ای به 100 میلیون و 230 هزار بشکه خواهد رسید.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷
رئیس حفاظت محیط زیست شرکت ملی گاز:
رئیس حفاظت محیط زیست شرکت ملی گاز گفت: شرکت ملی گاز ایران افزون بر پایداری شبکه گازرسانی، برای تحقق بسیاری از تعهدات بین‌المللی کشور در حوزه‌های زیست محیطی تلاش دو چندان می‌کند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۹:۵۸
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، کل بنزین توزیعی شهر تهران و کل گازوئیل عرضه شده در استان تهران یورو۴ است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۹:۴۵
رهبران انرژی جهان در هشتمین همایش مجمع بین‌المللی انرژی، آژانس بین‌المللی انرژی و اوپک، آینده انرژی جهان را ارزیابی کردند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۹:۴۱
مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی:
مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی ایران از برگزاری مناقصه واگذاری عملیات بازسازی و نوسازی اسکله آذرپاد خبر داد و گفت: پس از مشخص شدن برنده مناقصه در روزهای آینده، این طرح وارد فاز اجرا می‎شود.
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون گفت: 38 پروژه سرمایه‌ای با هدف نگهداشت و پشتیبانی از تولید، با اعتبار مالی 2 هزار میلیارد ریال در دستور کار این شرکت قرار دارد.
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۷
مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز خبرداد
مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز گفت: بهره‌برداری از فازهای جدید پارس جنوبی در ابتدای امسال، سبب گازرسانی مطلوب به بخش‌های مختلف کشور از جمله نیروگاه‌های کشور شد.
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »