دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

نماینده بنیاد پلاست ایندیا اعلام کرد از فرصت نمایشگاه ایران پلاست برای دعوت از فعالان ایرانی برای تعامل برای همتایان هندی استفاده می کند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۳
/گزارش تصویری/
شانا _ گروه عکس: دومین روز نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در حالی به کار خود پایان داد که شرکت های داخلی و خارجی به صورت گسترده و مداوم به بازار یابی و مذاکره با شرکای تجاری خود پرداختند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۸
نماینده یک شرکت فرانسوی اعلام کرد حضور در ایران پلاست تجربه ای موفق بوده است و نسبت به استمرار این موفقیت ابراز امیدواری کرد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۱
نماینده یک شرکت ژاپنی اعلام کرد کیفیت و میزان بازدید از یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست نسبت به دوره های گذشته پیشرفت داشته است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۸
سازمان ملی استاندارد:
سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: گوگرد موجود در بنزین عرضه شده در تابستان امسال فراتر از استاندارد نبوده و بنزین عرضه شده مشکلی نداشته است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۹
دولت مرکزی عراق از کشورهای دیگر خواست تا روابط نفتی خود را با منطقه کردستان این کشور قطع کنند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۱
همزمان با آغاز به کار یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست نمایندگان یک هیئت از صنایع پلاستیک و پتروشیمی از کراچی پاکستان با هدف خرید محصولات و فرآورده‌های پتروشیمی و پلیمری از این نمایشگاه بازدید و با مدیران شرکت‌های پتروشیمی گفت‌وگو کردند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۸
جنگ هیچ مرزی نمی‌شناسد، صدای پایش که برسد، هر آبادی را یکسر ویران می‌کند، این میان چه آبادانی‌ها و تلاش‌هایی که رنگ خرابی می گیرد. اینجاست که صحبت از دفاعی می‌شود که مقدس است؛ جان‌هایی که وقتی رنگ دفاع به خود می‌گیرند، دیگر خود را نمی‌بینند و این حفاظت از کشور است که حرف اول و آخر را می‌زند.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۰
سرپرست مهندسی فروش شرکت پتروشیمی امیرکبیر از آغاز صدور محصولات پتروشیمی ایران به مصر خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴
سخنگوی وزارت امورخارجه:
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: مشکلاتی در بازگشت پول صدور محصولات پتروشیمی ایران به چین ایجاد شد که خوشبختانه هم اکنون موانع برای بازگشت منابع مالی برطرف شده است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۱
تاکید منوچهری بر استفاده حداکثری از توان داخلی
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت، توانمندسازی شرکت‎های ایرانی و افزایش حضور آنها را در بخش بالادست صنعت نفت، نتیجه مدیریت صحیح ظرفیت‎های موجود در این صنعت طی سال‎های اخیر دانست و گفت: با ادامه این روند، بخش خصوصی به تدریج در تامین سرمایه و اجرای پروژه‎های بالادستی نفت توانمندتر می‎شود.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۷
وزیر نفت عراق گفت: مذاکرات دولت عراق با شرکت انگلیسی-هلندی شل برای ادامه حضور یا خاتمه فعالیت در زمینه توسعه و بهره برداری از میدان مجنون همچنان ادامه دارد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۶
براساس قانون تقاضا، کشش قیمتی تقاضا مقدار تغییر تقاضا را نسبت به تغییر قیمت اندازه‌گیری می‌کند. این کاهش قیمت در اشکال مختلفی مانند «کاهش ارزش» بر اثر «نرخ تورم» قابل محاسبه است. در اقتصادهایی که دچار تورم بالا هستند؛ افزایش سطح عمومی قیمت‌ها در صورت افزایش نیافتن قیمت یک کالای پرکشش می‌تواند کارکردی مانند کاهش قیمت داشته باشد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۸
قراردادهای ٣٥ ماهه توسعه پارس جنوبی با هدف جبران عقب‌ماندگی چند دهه‌ای ایران در برداشت از این میدان مشترک با پیمانکاران مختلف داخلی امضا شد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳
با هدف مطالعه میدان‎های سپهر و جفیر
شرکت ملی نفت و شرکت انرژی دانا تفاهم‌نامه همکاری مشترکی امضا کردند که بر مبنای آن، انرژی دانا مطالعه میدان‎های سپهر و جفیر را در دستور کار قرار می‎دهد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۲
آتش سوزی خط لوله انتقال گاز ورودی پالایشگاه ستاره خلیج فارس مهار شد و عملیات تولید در پالایشگاه بدون توقف و بروز مشکل، استمرار دارد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۱
امروز
بازار فیزیکی بورس انرژی، امروز شاهد عرضه چهار میلیون لیتر حلال 402 خواهد بود.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۴
وزیر نفت:
وزیر نفت، میزان تعهد اعضای اوپک به توافق این سازمان را در مجموع قابل قبول دانست و گفت: نتیجه تصمیم‌های اوپک در بازار نفت قابل مشاهده است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳
رئیس ایمنی، بهداشت، محیط‎زیست و پدافندغیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از رشد شاخص‌های کیفی ایمنی در این شرکت خبر داد و گفت: تولید ایمن و پایدار در پارس جنوبی با اجرای دستورعمل‌های ایمنی محقق می شود.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۱
شانا_گروه عکس: یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست روز یکشنبه (دوم مهرماه) با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، بیژن زنگنه، وزیر نفت، مرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد صنعت پتروشیمی و فعالان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به طور رسمی آغاز به کار کرد.
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۲
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »