یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

یادداشت و تحلیل

دانشگاه صنعت نفت و کلاف سردرگمی که اگر باز شود
نفت وضعیت دانشگاه صنعت نفت، این روزها آرام نیست. تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت نفت، آنقدر تداوم یافت تا تعداد غیبت دانشجویان از حد مجاز فراتر رفت و دانشگاه عملا تعطیل شده است.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
نخبگانی که قرار است جذب نفت شوند
نفت جمع‌آوری امضاء و تحصن، انتشار بیانیه و طومار، اعتراض، تجمع، به تعطیلی کشاندن کلاس‌های درس و.... همه این‌ها اقداماتی است که دانشجویان معترض به آزمون استخدامی نفت طی روزهای گذشته برای به کرسی نشاندن ادعای خود مبنی بر استخدام بی‌قید و شرط در وزارت نفت، به آن دست زده‌اند.
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
استخدام با چاشنی تحریکات جناحی
نفت تحریک دانشجویان به تعطیلی کلاس و حضور در خیابان آن هم برای خواسته­‌ای که مبنای قانونی ندارد، با هدف برخی تصفیه حساب­‌ها و بهره برداری از احساسات پاک جوانان، قطعا به زیان دانشجویان است.
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
عدالت یعنی استخدام بی ضابطه؟!
حاشیه‌نگاری بر حکمی که ادعا می شود علیه وزارت نفت صادر شده است
نفت آنطور که نماینده اهواز اعلام کرده با اعتراض دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت و پیگیری نمایندگان خوزستان، دیوان عدالت اداری حکم به توقف روند آزمون استخدامی وزارت نفت داده است.
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۱۵
اوپک و چرایی نشست‌های کوتاه
نفت پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه اوپک برنامه یکصد و هفتاد و سومین نشست عادی وزیران نفت و انرژی این سازمان را در روز پنجشنبه (نهم آذرماه) در وین اعلام کرده است، بر مبنای برنامه دبیرخانه، نشست وزیران این سازمان حداکثر طی سه ساعت پایان می‌یابد.
چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
توسعه لایه نفتی پارس جنوبی؛ روایتی از یک طرح ملی
نفت سال 1351 بود که شرکت شل در خلیج فارس و در فاصله 105 کیلومتری بندر عسلویه موفق به کشف نفت شد؛ اما در آن زمان به دلیل نبود توجیه اقتصادی، توسعه لایه نفتی پارس جنوبی در دستور کار قرار نگرفت.
سه شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
نشست 173 اوپک و سناریوهای احتمالی
نفت با نزدیک شدن به نشست وزیران نفت و انرژی اوپک در 30 نوامبر (9 آذرماه) توجه ناظران و تحلیلگران بازارهای نفت و انرژی به این نشست مهم و تاثیر آن بر بازارهای نفت معطوف شده است.
شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
« قبلی ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۱۵ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ بعدی »