دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

PetroEnergy Information Network

شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ۱۱:۵۱
سرویس : پالایش و پخش
کد خبر : ۲۷۸۸۹۲
گزارشگر : ۶۹۱

ثبت نام در همایش پوشش خطوط لوله ایران آغاز شد

به دنبال برگزاری سومین همایش تخصصی پوشش خطوط لوله ایران و دومین همایش تخصصی پیگرانی خطوط لوله ایران که قرار است یکم و دوم آبان ماه امسال برگزار شود، نامه و فرم ثبت نام به همه شرکت‌ها ارسال شد.

به گزارش شانا، علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام باتوجه به شماره ثبت نامه، اسامی خود را به اداره آموزش شرکت محل خدمت خود ارسال و هماهنگی لازم را انجام دهند.

این افراد می‌توانند برای دریافت فایل پیوست، لینک http://uupload.ir/files/p2z_321654-1.jpg را مشاهده کنند یا برای اطلاعات بیشتر به آدرس WWW.iranpipelines.com مراجعه کنند.

لازم به یادآوری است که این همایش با حضور مدیران و مسئولان شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال در این زمینه و از سوی نشریه خطوط لوله نفت و گاز و شرکت تکنیکال پروداکشن (Technical production) انگلیس برگزار خواهد شد.

همچنین یک نمایشگاه جانبی با هدف برقراری ارتباط موثر میان شرکت‌های خصوصی و شرکت‌های خارجی فعال با شرکت‌های دولتی در زمینه‌های مختلف طراحی، ساخت، پیگرانی و ... نیز همزمان با این همایش برقرار خواهد شد.

محورهای کلی این همایش موضوع‌هایی چون؛ فناوری‌های نو، بازرسی و عیب یابی، پیگرانی و پیگ سازی، تایید هندسه از طریق ابزار ILI، ارتباط پیگرانی هوشمند و پوشش، تفسیر نتایج، سنجش های آزمایشگاهی پوشش، حفاظت کاتدی و انواع پوشش‌ها، نظارت بر اعمال پوشش‌ها، مشکلات اعمال و اجرا، تعمیرات پوشش و مدیریت پوشش خطوط لوله را شامل می شود.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید