شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

دوشنبه / ۱۵ آبان ۱۳۹۶ / ۱۵:۰۷
سرویس : پتروشیمی
کد خبر : ۲۷۹۵۳۱
گزارشگر : ۶۹۱
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:

توسعه صنعت پتروشیمی نیازمند همکاری بزرگان این صنعت است

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: توسعه صنعت پتروشیمی در فضای ایجاد شده پسابرجام با همکاری بزرگان این صنعت تحقق می یابد.

 به گزارش شانا، رضا نوروززاده امروز (دوشنبه، 15 آبان‌ماه) در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که در این شرکت برگزار شد، توسعه صنعت پتروشیمی به عنوان یک نهاد توسعه‎ای و هماهنگی بین بخش‌های مختلف این صنعت با وجود اجرای اصل ۴۴ و خصوصی سازی را از وظایف شرکت ملی صنایع پتروشیمی دانست و اظهار کرد: بر همین اساس نیازمند همراهی نیروهای متخصص و نخبگان برای کاهش چالش‌های موجود است.

وی با اشاره به این که در دوران فعالیت خود هیچگاه تصمیم فردی نگرفتم و همیشه رای جمعی را عامل اجرایی شدن قوانین می دانستم، افزود: با تک تک افراد جلسات مشورتی برای بهره‌مندی از خرد جمعی خواهیم داشت و در تصمیم‌گیری‌ها از دیدگاه‌های جمعی استفاده خواهد شد.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با قدردانی از زحمات مرضیه شاهدایی، مدیرعامل پیشین شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ادامه داد: حضور دوباره ایشان در خانواده نفت به عنوان قائم مقام وزیر افزون بر اعتباردهی به جامعه زنان می تواند نماینده دائمی و نزدیک به وزیر در حوزه پتروشیمی باشند و نظرات صنعت پتروشیمی را به سمع و نظر وزیر برسانند.

نوروززاده با بیان این که ما شاهد جهش بزرگ صنعت پتروشیمی توسط مدیران گذشته این صنعت مانند محمدرضا نعمت‌زاده بوده ایم، گفت: امیدواریم با کمک متولیان صنعت پتروشیمی و بهره‌مندی از فضای ایجاد شده در پسابرجام به اهداف مدنظر، افزایش تولید محصولات پتروشیمی و توسعه صنعت دست یابیم.

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز دوشنبه (۱۵ آبان ماه) با حضور نمایندگانی از نهاد ریاست‌ جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مدیران شرکت‌های ایدرو، شستا، ایران خودرو، سایپا ، مدیران و کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید