شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

دوشنبه / ۲۲ آبان ۱۳۹۶ / ۱۴:۳۷
سرویس : پالایش و پخش
کد خبر : ۲۷۹۶۵۵
گزارشگر : ۶۹۱
از شامگاه یکشنبه تاکنون محقق شده است

توزیع بیش از یک میلیون و 670 هزار لیتر بنزین در استان کرمانشاه

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از ساعت 11 شامگاه یکشنبه (21 آبان‌ماه) تاکنون، بیش از یک میلیون 670 هزار لیتر بنزین، 320 هزار لیتر نفت سفید، 720 هزار لیتر نفت گاز و 1000 سیلندر گاز مایع در استان کرمانشاه عرضه شده است.

سیدمحمدرضا موسوی خواه در تازه‌ترین گزارش خود درباره توزیع سوخت در مناطق زلزله‌زده غرب کشور به خبرنگار شانا گفت: همه جایگاه‌های عرضه بنزین سه منطقه ایلام، کرمانشاه و کردستان از شامگاه یکشنبه فعال بوده‌اند و تنها در سرپل ذهاب به دلیل قطعی برق و شدت زلزله چهار جایگاه آن آسیب دیده‎اند.

وی افزود: یکی از این چهار جایگاه عرضه سوخت همان دیشب و 2 مورد آن امروز صبح دوباره آماده بهره برداری شدند و کارکنان شرکت هم اکنون در حال تعمیر جایگاه حادثه دیده هستند.

وی به صف‌های شدید در ورودی جایگاه‌های عرضه سوخت در شهرهای زلزله زده اشاره و تصریح کرد: صف‌های مردمی کاملا طبیعی است و ما همه تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که هیچ جایگاهی از ارایه خدمت سوخت‌گیری خارج نشود.

موسوی خواه افزود: سه جایگاه سیار نیز آماده شده است که با دستور ستاد بحران کشور بلافاصله با محموله بنزین در مکان مورد نظر مستقر خواهد شد.

وی به وجود سوخت هواپیما و جت به اندازه کافی در مناطق اشاره کرد و گفت: افزون بر سوخت ATK سوخت GP4 نیز به صورت مظروف در اختیار بالگردهای معمولی و نظامی همه واحدهای درخواست کننده قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اظهار کرد: این میزان سوختی که از دیشب تاکنون در شهرهای مورد نظر عرضه شده، دو برابر مصرف روزهای عادی بوده است.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید