شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

سه شنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۰
سرویس : گاز
کد خبر : ۲۷۹۶۷۹
گزارشگر : ۶۹۱
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران:

گاز مناطق جوانرود، قصرشیرین و ثلاث باباجانی وصل شد

سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: گاز مناطق جوانرود، قصرشیرین وصل شده و ثلات بابا جانی خانه به خانه در حال وصل است، اما در سرپل‌ذهاب به دلیل تخریب فراوان ساختمان‌ها به ویژه در مسکن مهر امکان وصل دوباره گاز تا زمان حضور مردم در منازل وجود ندارد.

مجید بوجارزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار شانا، گفت: از صبح زود به همراهی آقای عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و آقای مومنی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز، در منطقه سرپل ذهاب به بررسی وضعیت گازرسانی به منازل و ساختمان‌ها پرداخته ایم.

وی افزود: گازرسانی به دیگر مناطق زلزله زده انجام شده اما در سرپل‌ذهاب که بیشترین میزان تخریب را داشته هنوز  وصل گاز انجام نشده، به ویژه در مسکن مهر که به طور کامل تخریب شده است.

بوجارزاده با تاکید بر اینکه ساختمان‌های سرپل‌ذهاب باید ایزوله شوند، ادامه داد: تیم های نشت‌یابی شرکت ملی گاز کار خود را انجام داده اند و از سلامت شبکه انتقال و گازرسانی تا پشت علمک‌ها در سرپل‌ذهاب نیز اطمینان یافته ایم، اما برای وصل گاز به داخل منازل باید مردم در خانه هایشان حضور داشته باشند تا با همراهی نمایندگان سازمان نظام مهندسی وصل گاز انجام شود که متاسفانه به دلیل تخریب فراوان، مردم نیز از ساختمان‌ها خارج شده اند.

سخنگوی شرکت ملی گاز دلیل تاکید بر حضور مردم در منازل را بررسی نشت یابی پس از مسیر علمک به سمت داخل منازل اعلام کرد و ادامه داد: در مناطق قصر شیرین و جوانرود گاز منازل به طور کامل وصل شده در ثلاث باباجانی گاز خانه به خانه در حال وصل شدن است، چنانچه مناطقی که در نقطه کور هستند گازشان وصل نشده با اطلاع رسانی مردم بلافاصله برای نشت یابی و وصل دوباره گاز بررسی می‌شوند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز اعلام کرد: تیم‌های عملیاتی که روز دوشنبه در جلسه مدیریت بحران کرمانشاه مشخص شده بودند فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و ستادهای معین از اصفهان، مرکزی، ایلام، آذربایجان غربی، لرستان و همدان آنان را همراهی می کنند.

به گزارش شانا، در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور، بلافاصله گازرسانی به شهرهای زلزله زده با هدف جلوگیری از وقوع حوادث ثانویه متوقف شد و تیم های عملیاتی گاز استانی فعالیت خود را جهت بررسی نشت یابی و اطمینان از سلامت شبکه انتقال و گاز رسانی آغاز کردند که عصر روز گذشته این فعالیت‌ها با حضور حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز و دیگر مسئولان مربوطه در کمیته بحران کرمانشاه صورت جدی تری به خود گرفت.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید