شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

سه شنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ۱۴:۲۴
سرویس : پالایش و پخش
کد خبر : ۲۷۹۶۸۵
گزارشگر : ۶۹۱

امدادرسانی منطقه غرب خطوط لوله و مخابرات به زلزله‌زدگان کرمانشاه

شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه غرب با اعزام یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه لودر و همچنین جمع‌آوری کمک‌های نقدی و تهیه اقلام ضروری به یاری زلزله زدگان شهرستان‌های سرپل ذهاب و قصر شیرین شتافت.

به گزارش شانا به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت، مهرداد حقیقیان، مدیر این منطقه ضمن تسلیت و ابراز همدردی با زلزله‌زدگان و خانواده‌های داغدار گفت: همکاران ما در همان ساعات اولیه وقوع حادثه، پس از حصول اطمینان از صحت و سلامت خطوط لوله،مخازن، منیفولدها و تجهیزات مراکز انتقال نفت و تاسیسات تابعه به یاری مردم و گروه‌های امدادی شتافتند.

وی عنوان کرد: در این راستا یک دستگاه آمبولانس برای انتقال مجروحان و یک دستگاه لودر برای انجام عملیات آوار برداری از مناطق زلزله‌زده با هماهنگی مسئولان استانی به محل حادثه اعزام شدند.

حقیقیان تصریح کرد: هم اکنون آمادگی خود را برای کمک به مصدومان و آسیب دیدگان اعلام کرده‌ایم. افزون بر آن کارکنان منطقه نیز در حال جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی و تهیه اقلام پر مصرف برای زلزله زدگان هستند تا بتوانند آن‌ها را با همکاری ستاد بحران استان کرمانشاه میان حادثه دیدگان توزیع کنند.

وی ضمن تشکر از همکاری دیگر مناطق شرکت در ارائه کمک به حادثه دیدگان گفت: تاکنون مناطق خوزستان و تهران کمک‌های خود را ارسال کرده‌اند.

مدیر منطقه غرب پس از بازدید باز محل وقوع زلزله در شهرستان سرپل ذهاب اعلام کرد: از نظر لجستیک و پشتیبانی تا زمانی که شرایط مطلوب و مناسبی در مناطق زلزله زده ایجاد شود؛ خودروهای سنگین و ماشین آلات ساختمانی منطقه به زلزله زدگان کمک رسانی می‌کنند.

وی یادآوری کرد: علاوه بر موارد یادشده برای بازدید امروز (سه‌شنبه، 23 آبان‌ماه) رئیس جمهوری و وزیر نفت، تعدادی از خودروهای سبک منطقه با هماهنگی ستاد بحران استان برای انتقال ایشان به محل وقوع زلزله اعزام شده‌اند.

حقیقیان همچنین از اعلام آمادگی و بسیج همگانی کارکنان منطقه برای کمک به آسیب دیدگان خبر داد و گفت: کارکنان منطقه برای یاری رساندن به نیروهای امدادی و مردم آسیب دیده، اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی یادآور شد: همچنین کمک‌هایی از بسیج شرکت و مناطق خوزستان و تهران به مرکز انتقال نفت پایطاق داده شده که از سوی خودروهای منطقه و بر اساس نیاز بین روستاییان و زلزله‌زدگان مجموعه مسکن مهر توزیع می‌شود.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید