چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

دوشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۴:۰۲
سرویس : نفت
کد خبر : ۲۸۱۸۴۶
گزارشگر : ۶۹۱
در سال آینده

6 دستگاه‌ حفاری شرکت ملی حفاری تعمیر اساسی می‌شود

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از برنامه‌ریزی برای تعمیر اساسی و بازسازی 6 دستگاه حفاری خشکی این شرکت در سال آینده خبر داد و گفت: این تعمیرات در کارگاه بازسازی دستگاه‌ها و تجهیزات حفاری ملی حفاری در اهواز انجام می‎شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، محمدرضا تاکائدی با اشاره به این‌که این کارگاه اواخر سال 95 فعال شده و بزرگ‌ترین کارگاه بازسازی دستگاه‌های حفاری در کشور محسوب می‌شود، گفت: از زمان آغاز به کار کارگاه تاکنون تعمیرات اساسی و بازسازی هفت دستگاه حفاری با موفقیت انجام شده است.

وی افزود: کارگاه بازسازی دستگاه‌ها و تجهیزات حفاری شرکت ملی حفاری ایران، ظرفیت بازسازی همزمان چهار دستگاه حفاری را دارد و از بخش‌های جوشکاری و سازندگی، سندپلاست و رنگ‌آمیزی، مونتاژ دستگاه و تجهیزات و سیستم انبارداری برخوردار است. 

تاکائدی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در رشد و توسعه شرکت و حضور در پروژه‌های بین‌المللی و رقابت با شرکت‌های خارجی، ارتقای سطح کیفی و ضریب ایمنی دستگاه‌های حفاری مطابق با استانداردهای جهانی و رعایت دستور کارهای تعمیرات و نگهداری و استفاده از سامانه‌های نوین در این خصوص است.

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان این‌که کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت عمل در عملیات حفاری، ضرورت بازسازی دستگاه‌ها و تجهیزات را اجتناب‌ناپذیر می‌‌کند، گفت: ارتقای دکل‌ها به فناوری پیشرفته از اهدافی است که این شرکت در دستور کار دارد.

وی پرورش نیروی انسانی متخصص براساس آخرین فناوری‌ها، بازسازی و نوسازی و به روز کردن دکل‌های حفاری مطابق با خواسته کارفرمایان داخلی و خارجی و تدوین نظام مدیریت دانش در زمینه فناوری‌های مربوط به بازسازی را در رشد و توسعه صنعت حفاری بسیار مهم عنوان کرد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید