سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

چهارشنبه / ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۷:۲۲
سرویس : نفت
کد خبر : ۲۸۲۹۰۹
گزارشگر : ۶۹۱

عملکرد وزارت نفت در بودجه 95 بدون تخلف و کاملا شفاف است

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت توضیحاتی درباره گزارش «جزئیات تخلف 43 هزار میلیارد تومانی وزارت نفت از بودجه 1395 + جدول» که در پایگاه خبری مشرق نیوز منتشر شد، ارائه داد.

به گزارش شانا، در این توضیحات آمده است: موضوع اعلام تخلف از بودجه 1395 از سوی دیوان محاسبات مجلس در بهمن ماه سال گذشته صورت گرفت که در همان زمان سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت نفت به صورت مفصل به موارد تخلف ذکر شده پاسخ دادند و در این زمینه روشنگری لازم هم برای نهادهای مسئول و همچنین افکار عمومی صورت گرفت.

انتشار جزئیات گزارش تفریغ بودجه از سوی دیوان محاسبات در ادامه انتشار گزارش خلاصه عملکرد بودجه 95 صورت گرفته که همان گونه که پیشتر نیز عنوان شده بود این موضوع نیازمند مباحث کارشناسی میان دولت و مجلس بوده و صرف اعلام برخی موارد مغایرت آماری نمی‌تواند دستاویزی برای هجمه مخالفان دولت قلمداد شود.

هرچند استقبال رسانه‌های مخالف دولت از انتشار جزئیات این گزارش توسط دیوان محاسبات و تمرکز بر آمار و ارقام تخلف یا مغایرت‌های آماری و بزرگنمایی و ساختن ارقام جدید از آن به منظور تخریب وجهه دولت قابل درک است، اما بهتر است در این خصوص کمی احتیاط و تأمل کرده و تعجیل نکنند و با یکدیگر مسابقه ندهند زیرا به جز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، هیچ کس دیگری از تخریب دیوار اعتماد میان نهادهای نظام و مردم منتفع نخواهد بود.  


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید