چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

سه شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۵:۱۶
سرویس : نفت
کد خبر : ۲۸۳۲۳۴
گزارشگر : ۶۹۱
رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

ابلاغیه وزیر نفت مشکلات نیروهای قرارداد مدت موقت صنعت نفت را برطرف می‌کند

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که ابلاغیه جدید وزیر نفت بخشی از مشکلات نیروهای قرارداد مدت موقت این وزارتخانه را برطرف می‌کند، گفت: اگر به اصلاحات دیگری در این زمینه نیاز باشد در جلسه‌های بعدی نیز مطالبات این افراد پیگیری می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از خانه ملت، فریدون حسنوند با اشاره به برخی مشکلات نیروهای قراردادی مدت موقت وزارت نفت گفت: کمیسیون انرژی  پارسال چند جلسه برای رفع مشکلات این نیروها با حضور وزیر نفت و معاونان این وزارتخانه برگزار کرد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در نهایت پس از جلسه‌های متعدد به بخشی از مطالبات این نیروها پاسخ داده شده که وزارت نفت امروز در ابلاغیه‌ای این تصمیم‌ها را اعلام کرد، افزود: از مزایای جدید در نظر گرفته شده برای این نیروها پرداخت متمم کمک رفاهی و ایاب و ذهاب، ترمیم حقوق کارکنان مشاغل اصلی تخصصی که در واحدهای عملیاتی مشغول به کار هستند و استفاده از بیمه تکمیلی تا سقف 80 درصد پوشش توسط کارفرماست.

وی ادامه داد: استفاده از بیمه عمر تا سقف 50 درصد توسط کارفرما و در مجموع اضافه پرداخت حدود بیش از 500 هزار تومان به هر نفر در سال جدید که حدود 20 تا 30 درصد افزایش دریافتی علاوه بر اضافات حقوق اعمال شده است از دیگر مزایای در نظر گرفته شده برای این نیروهاست.

حسنوند تصریح کرد: اگر به اصلاحات دیگری در این زمینه نیاز باشد در جلسه‌های بعدی نیز مطالبات این افراد پیگیری می‌شود.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید