یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

گزارش

پتروشیمی ها امروز سرافراز ایستاده اند
جنگ هیچ مرزی نمی‌شناسد، صدای پایش که برسد، هر آبادی را یکسر ویران می‌کند، این میان چه آبادانی‌ها و تلاش‌هایی که رنگ خرابی می گیرد. اینجاست که صحبت از دفاعی می‌شود که مقدس است؛ جان‌هایی که وقتی رنگ دفاع به خود می‌گیرند، دیگر خود را نمی‌بینند و این حفاظت از کشور است که حرف اول و آخر را می‌زند.
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
ایران پلاست؛ دروازه ورود فعالان داخلی به بازارهای جهانی
یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست فرصت مناسبی برای ارائه تازه‌ترین فناوری‌ها و دانش روزآمد جهان در صنعت پلیمر و پلاستیک ایران در کنار بزرگان این صنعت از سراسر دنیاست.
یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۳۹
ایران پلاست؛ بزرگترین رویداد صنعت پتروشیمی
روزنگار صنعت پتروشیمی رخدادهای مهمی را نمایش می‌دهد، 2 تا 5 مهرماه زمان برگزاری «یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست» که به عنوان مهمترین رویداد سالانه این صنعت پس از گذشت دو سال از برجام رنگ و بویی دیگر به خود گرفته و با حال خوش صنعت پتروشیمی در ایران سازگاری پیدا کرده است.
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
تاریخ مواج هشت سال پایمردی
مرد روزهای سخت صنعت پالایش از خاطراتی ماندگار گفت
31 شهریور 1359 سالروز آغاز جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه ایران است که به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نام‌گذاری شده، پرداختن به این رخداد تاریخی، هر سال جنبه‌ای از رشادت‌ها و دلاوری‌ها را نشان می‌دهد، در این بین، مردان نفتی سهمی بسزا داشته‌اند و از انقلاب تاکنون، دوشادوش مسئولان نظام در جبهه‌های مختلف گام نهاده‌اند.
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
جنگ، اقتصاد و نفت
تصویر جنگ در سال نخست حمله عراق چنین است: خرمشهر اشغال شده، آبادان در محاصره و ارتش عراق در چند کیلومتری اهواز و دزفول است و در نتیجه، جاده‌های اصلی خوزستان، خطوط لوله انتقال نفت به پالایشگاه‌های داخل کشور و خطوط انتقال گاز و برق که شاهرگ‌های اقتصادی ایران هستند، در معرض آتش مستقیم زرهی عراق قرار دارند.
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
پالایشگاه ستاره خلیج فارس در مسیر تکامل
بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی دنیا با تولید مستمر روزانه هشت میلیون لیتر بنزین یورو 4، به ظرفیت اسمی فاز نخست خود نزدیک می‌شود.
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
سناریوی بنـزین در دولت یازدهم
سناریوی بنزین در ایران، یکی از قدیمیترین سناریوهایی است که هرازگاهی مورد توجه قرار میگیرد و با کمی تغییر و سر و صدا دوباره بایگانی می شود.
چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
کپسول‌های گاز با شانه‌های مردم خداحافظی کرد
ورود گاز به روستاهای مرزی و اشتغال‌زایی
ورود گاز به مناطق روستایی و مرزی سبب شد کپسول‌های گاز با شانه‌های مردم خداحافظی کنند و حتی زندگی مردم این منطقه را متحول کرد.
یکشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
امتداد گاز تا نقطه صفر مرزی
گازرسانی به مناطق روستایی و مرزی کشور با آغاز به کار دولت یازدهم با شتاب و اولویت بیشتری از سوی وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران پیگیری شد، در دولت دوازدهم نیز شاهد روشن شدن مشعل‌های آبی گاز در تعداد بیشتری از مناطق کشور و افزایش رفاه عمومی مردم خواهیم بود.
یکشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
حمایت کامل وزارت نفت از متقاضیان احداث جایگاه‌های سی‌ان‌جی
طبق آماری که مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ارائه کرده‌اند، طی یک‌سال و نیم اخیر حدود 100درخواست احداث جایگاه به آن شرکت واصل شده است.بنابراین برخلاف آنچه که در وهله‌ نخست به نظر می‌رسد، با توجه به مؤلفه‌های کنونی سی‌ان‌جی نظیر فروش، قیمت و کارمزدها، هم‌چنان بخش خصوصی راغب به مشارکت در توسعه‌ جایگاه‌های سی‌ان‌جی است، بدون شک این میزان با افزایش کارمزدها بیشتر هم خواهد شد.
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۸ ۵ ۶ ۷ ۸ بعدی »