چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

تلکس خبری

همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت و با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت، نخستین ردیف شیرین سازی پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی با تزریق گاز شیرین به خط لوله ششم سراسری انتقال گاز عملیاتی شد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۸
وزیر نفت به همراه رئیس جمهوری به کرمانشاه سفر کرد، دکتر روحانی به منظور بازدید از مناطق زلزله زده، دیدار با مردم این مناطق و‌ بهره‌برداری از پروژه‌ راه آهن غرب کشور، روز سه‌شبه وارد استان کرمانشاه شد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۳
روز دوشنبه 28 اسفندماه
مصرف بنزین در سراسر کشور در روز دوشنبه (28 اسفندماه) به 115 میلیون و 800 هزار لیتر رسید.
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷
ازسوی مدیرعامل شرکت ملی نفت انجام شد
آیین افتتاحیه اردوهای​ راهیان نور وزارت نفت​ و قدردانی از مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب با حضور فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)، فرمانده حوزه مقاومت بسیج وزارت نفت، معاون اجرایی​ سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان و زائران مناطق عملیاتی خوزستان در مجتمع آموزش فنون مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد.
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۲
«رنگ چشم و مو مهم نیست؛ تجربه ملاک است.» این جمله را وزیر نفت در مراسم امضای قرارداد توسعه میدان‎های سپهر و جفیر گفت؛ احتمالا در واکنش به قضاوت آنانی که طی سال‎های اخیر بارها وزارت نفتِ دولت تدبیر و امید را چشم به راه چشم‎آبی‎ها خواندند؛ آنان که ندیدند و یا نخواستند ببینند...
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۱
صنعت نفت ایران در سالی که گذشت روزهای پر فراز و نشیبی را تجربه کرد. از امضای قراردادهای توسعه میدان‌های نفتی و افزایش سطح تولید تا رایزنی‎های دیپلماتیک برای ارتقای جایگاه نفت ایران در مجامع بین المللی. از ​شکسته شدن رکورد انتقال گاز در کشور تا راه اندازی فاز‌های نخست و دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس. از روزهای خوشی که در تاریخ صنعت نفت رقم خورد تا روزهای تلخی که شاهد حوادث آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران، فوران و آتش‌سوزی چاه 147 رگ سفید و غرق شدن نفتکش سانچی در آب‌های چین بودیم.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۹
روز یکشنبه 27 اسفندماه
بر اساس آمارهای رسمی، مصرف روزانه بنزین در سراسر کشور در روز یکشنبه (27 اسفندماه) به 95 میلیون و 800 هزار لیتر رسید.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۸
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در پیامی فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به کارکنان این شرکت تبریک گفت.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۳
معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرارسیدن نوروز 97 را به کارکنان این صنعت تبریک گفت.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۷
معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در پیامی فرارسیدن نوروز باستانی را به خانواده بزرگ صنعت نفت و گاز کشور تبریک گفت.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۶
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۷ و سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۵
در سال 97
مدیر برنامه‌ریزی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به ضرورت اجرایی شدن سند چشم‌انداز سازمان گفت: در سال آینده پنج کارگروه سلامت، منابع انسانی، مالی، تکریم ارباب رجوع و فناوری اطلاعات با هدف بررسی برنامه عملیاتی تشکیل می‌شود.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۴
/فیلم/
شانا _ گروه فیلم: قرارداد توسعه میدان‌های سپهر و جفیر بین شرکت ملی نفت و شرکت گسترش انرژی پاسارگاد شامگاه یکشنبه (۲۷ اسفندماه) با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، امضا شد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۹
/گزارش تصویری/
واپسین ساعت‌های سال 96 در حالی سپری می‌شود که روزهای خوب صنعت نفت در این سال کم نبود. بهارش با افتتاح 6 فاز پارس جنوبی، تابستانش با امضای نخستین قرارداد برای آخرین فاز پارس جنوبی با رقم 4.8 میلیارد دلار، پاییزش با مهار چاه رگ سفید و زمستانش با امضای 2 قرارداد نفتی همراه شد؛ اتفاق‌های خوب صنعت نفت اما کم نبوده است. وزیر نفت دیشب به‌درستی از کارکنان صنعت نفت قدردانی کرد: «دستاوردهای صنعت نفت مرهوم کارکنان زحمتکش این صنعت است»
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۰
در پایان سال اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال محقق شد
مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند، از محقق شدن تولید و فرآورش 6 میلیارد و 700 میلیون مترمکعبی گاز درسال 96 خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۱
امسال در نفت مناطق مرکزی انجام شد
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی هشت ماه نخست امسال، در مجموع 2 میلیارد و 567 میلیون متر مکعب گاز در مخازن شوریجه دی و سراجه قم تزریق کرد و در ماه‎های سرد سال 2 میلیارد و 17 میلیون متر مکعب گاز به شبکه سراسری تحویل داد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۹
​وزیر نفت در پیامی نوروز سال 97 را تبریک گفت؛ در بخشی از این پیام آمده است: از مجموعه اهداف ما، امروز دو هدف بیش از سایرین خودنمایی می‌کنند؛ نخست توسعه صنعت نفت که خود مبنا و ریل توسعه ایران عزیز اسلامی است و هدف دیگر، بهبود وضع معیشتی و رفاهی کارکنان زحمتکش این صنعت است.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۳
ایران در سال 96 به طور میانگین حدود 2 میلیون و 600 هزار بشکه نفت خام و میعانات گازی به مقاصد کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کرد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۰
گاه‎شمار ملی شدن صنعت نفت
داستان ملی شدن نفت در خاطره نسل ما به «شاهنامه آزادی» تبدیل شده است؛ از 29 اسفند 1329 تا 28 مرداد 1332 نه یک حدیث تاریخی، که سرود آزادی است و سرود آزادی سر از قید زمان برمی‌کشد، چیزی را می‌سراید و چیزی را می‌ستاید که هنوز اتفاق نیفتاده یا به تمام و کمال اتفاق نیفتاده و آرزو می‌شود که در آینده اتفاق بیفتد.
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۸
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »