دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

PetroEnergy Information Network

سال حمایت از کالای ایرانی

افزایش حمایت از ساخت داخل در دستور کار نفت‎وگاز پارس
مدیرعامل شرکت نفت‌وگاز پارس با تاکید بر نگاه ویژه این شرکت به استفاده از تولیدات داخلی در پروژه‌های پارس‌جنوبی، از پیگیری برنامه‌هایی با هدف مشارکت بیشتر سازندگان و افزایش مستمر حمایت از ساخت داخل در اجرای طرح‌های مربوط به عملیات تولید خبر داد.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
مشارکت پیمانکاران و سازندگان ایرانی در اجرای 6 میلیارد دلار پروژه نفتی
نخستین مناقصات طرح‎ نگهداشت و افزایش تولید نفت برگزار شد
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برگزاری نخستین مناقصات طرح‎ نگهداشت و افزایش تولید این شرکت، اعلام کرد: با اجرای 34 بسته‎ کاری تعریف شده در این طرح به ارزش بیش از 6 میلیارد دلار، فضای کار مناسبی برای رونق فعالیت در بخش پیمانکاری و ساخت داخل صنعت نفت ایجاد می‎شود.
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
همکاری صنعت نفت با دانشگاه‌ها، حرکتی نو برای پیشرفت پایدار
صنعت نفت ایران در حال حاضر باوجود فراز و فرودهای مختلف در مواجهه با تحریم‌ها و محدودیت‌های مختلف، دوره‌ای سرنوشت‌ساز در گسست وابستگی تاریخی به علوم، فنون و تجهیزات صنعتی خارجی و رسیدن به سطحی قابل قبول از توانمندی در تولید و بهره‌برداری از ظرفیت‌های علمی و فناوری داخلی در جهت توسعه و پیشرفت این صنعت را تجربه می‌کند.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
آنتن پارازیت‎گیر لگاریتیمی بومی‎سازی شد
​ به همت متخصصان شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی
آنتن پارازیت‎گیر لگاریتیمی به همت متخصصان اداره مخابرات منطقه عملیاتی نار و کنگان شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، برای نخستین بار در کشور بومی‌سازی شد.
شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
تولید تجمعی 655 میلیون بشکه نفت در میدان کرنج طی 10 سال آینده
با اجرای قرارداد توسعه کرنج محقق می‌شود
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با امضا و اجرای قرارداد توسعه‌ای میدان کرنج در قالب الگوی قراردادی این شرکت، در مجموع 655 میلیون بشکه نفت طی 10 سال آینده در این میدان تولید می‌شود.
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
افزایش تولید نفت و صرفه‎جویی ارزی؛ رهاورد نصب نخستین SRP ساخت داخل
نخستین پمپ میله‎ای مکشی موسوم به SRP در میدان نفتی آبتیمور نصب شد؛ تجهیزی که به گفته مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، صرفه‎جویی 600 هزار یورویی و افزایش حداقل 500 بشکه‎ای تولید نفت را در چاه آبتیمور 50 به دنبال دارد.
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
بیست و سومین نمایشگاه نفت در یک نگاه
/فیلم/
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
همکاری صنعت و دانشگاه در تولید کالای راهبردی نفت به ثمر نشست
بومی‎سازی پمپ‎ میله‎ای مکشی در کشور
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران، بومی‎سازی پمپ میله‎ای مکشی (SRP) را نمونه‎ای بارز از ثمربخشی همکاری صنعت نفت و دانشگاه در تولید کالاهای راهبردی در این صنعت عنوان کرد.
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
صفحه ۱ از ۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ بعدی »