۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • کد خبر: 276782
صادرات فرآورده‌های نفتی پس از برجام پایدار شد

یک عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: روند صادرات فرآورده‌های نفتی پس از برجام پایدار شد، در سالی که گذشت توانستیم به صورت مستقیم تجارت و وجوه خود را وارد کشور کنیم.

به گزارش شانا، ناصر شهریاری، عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این‌که روند صادرات فرآورده‌های نفتی پس از برجام پایدار شد، گفت: تعامل دولت یازدهم با واحدهای صادرکننده فرآورده‌های نفتی بسیار اثربخش است، بخشنامه‌ها در زمینه تولید در این دوره اصلاح شد و وقتی از سوی خانه صنعت و معدن هر جلسه‌ای تشکیل می‌شد، به‎طور حتم اتفاق مثبتی در باره موضوع جلسه رخ می‌داد.

وی افزود: در سالی که گذشت توانستیم به صورت مستقیم تجارت کنیم و با این که هنوز گشایش ال سی مشکل است توانستیم وجوه خود را وارد کشور کنیم.

این عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با تاکید بر این‌که ارتباط دولت در زمینه تولید و صنعت بسیار مثبت بوده است، تصریح کرد: این دولت، بسیاری از چالش‌های حوزه صنعت را برطرف کرده است، اگر تحول در طرح‌های زیربنایی نیز سرعت گیرد مابقی چالش‌ها حل و شکوفایی اقتصادی در کشور بیش از پیش قابل مشاهده خواهد بود.

کد خبر 276782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =