فیلم «معجزه پمپ بنزین‌های ایران» تکذیب و پیگیری می‌شود

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران موضوع فیلم کوتاه «معجزه پمپ بنزین‌های ایران» را تکذیب و اعلام کرد که این موضوع در جایگاه مورد نظر پیگیری خواهد شد.

به گزارش شانا، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پی انتشار فیلمی کوتاه درشبکه‌های اجتماعی با موضوع «معجزه پمپ بنزین‌های ایران»، با تاکید بر نادرست بودن فیلم ذکر شده، اعلام کرد:

«تلمبه‌های فروش در مجاری عرضه سوخت مایع در بازه زمانی ماهیانه توسط کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در مناطق سراسر کشور با پیمانه‌های 20 لیتری استاندارد مورد آزمون قرار گرفته و چناچه خطای اندازه‌گیری بیشتر از 30 سی‌سی در 20 لیتر باشد، میتر نصب شده در تلمبه به طور مجدد تنظیم و پلمپ می‌شود و همچنین در بازه زمانی سه ماهه نیز توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد به طور مجدد، تست می‌شود و چنانچه خطای اندازه‌گیری بیشتر از 80 سی‌سی در 20 لیتر باشد تلمبه از سرویس خارج و تا تنظیم مجدد توسط کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، جایگاه موردنظر اجازه فروش نخواهد داشت.

به همین لحاظ امکان خطای 300 درصدی برای تلمبه‌هایی که دارای بر چسب اعتباری سازمان ملی استاندارد و پلمب شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هستند، وجود ندارد و به طور کامل تکذیب می‌شود. همچنین این شرکت ضمن اعلام آمادگی برای بررسی موضوع در جایگاه موردنظر با حضور کارشناسان سازمان ملی استاندارد، تعزیرات حکومتی وکارشناسان فنی این شرکت اقدام به بازرسی و پیگیری موضوع خواهد کرد. »

به گزارش شانا، در روزهای اخیر، فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که بر اساس آن، شخصی در یکی از پمپ‌بنزین‌ها اقدام به دریافت بنزین در یک بطری 1.5 لیتری می‌کند در حالی که رقم 2.29 به عنوان حجم بنزین دریافتی، نمایش داده می‌شود.کد خبر 283585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =