مانور قطع گاز 4 هزار مشترک در شهرستان گرگان برگزار شد

مانور قطع گاز 4 هزار مشترک با حضور اعضای کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان گلستان برگزار شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان، در این عملیات که به منظور سوخت‌رسانی مطلوب زمستانی در شهر گرگان انجام شد، پس از اعلام شرکت ملی گاز استان مبنی بر وقوع ایراد فنی در خطوط اصلی گازرسانی که به قطع گاز ۴۰۰۰ مشترک انجامید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نشست کمیته بحران تشکیل شد.

سپس در این کمیته مسئله کاملا تشریح و موقعیت جغرافیایی از طریق نقشه و با مشاهده تصاویر ویدئویی آنلاین بررسی شد و در ادامه، با عزیمت مدیران استانی به محل قطع گاز، به‌صورت میدانی وضع بررسی و دستورات مقتضی صادر شد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان نیز به منظور کاهش آثار قطع گاز و تامین سوخت، به اعزام چهار دستگاه خودرو حاوی نفت سفید، نفت‌گاز و کپسول گاز مایع به عنوان سوخت جایگزین و توزیع سوخت بین متقاضیان مبادرت کرد.

عیسی افتخاری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گلستان در سخنانی پس از این عملیات آزمایشی تاکید کرد: متولیان تامین انرژی، ضامن امنیت انرژی هستند و مردم برای تامین سوخت هیچگونه دل‌نگرانی نداشته باشند.

وی وفاق، همدلی و هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط با کارگروه تامین سوخت استان را ضامن تحقق پایداری در تامین سوخت مورد نیاز مردم در شرایط عادی و اضطراری عنوان کرد.

کد خبر 286656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =