پیام تبریک دبیرکل اوپک به وزیر نفت برای پیروزی دکتر روحانی در انتخابات

دبیرکل اوپک روز سه‌شنبه (دوم خردادماه) طی نامه‎ای انتخاب دوباره دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را به مهندس زنگنه تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش شانا، متن کامل پیام تبریک محمد سانوسی بارکیندو به مهندس بیژن زنگنه به مناسبت پیرزوی دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

 
جناب آقای مهندس بیژن زنگنه
 

وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران

«افتخار دارم خدمت شما احترامات سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و تبریکات گرم خود را برای انتخاب دوباره جناب آقای حجت الاسلام دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کنم. انتخاب دوباره ایشان گواه مدیریت مثال زدنی و پیشرفت‌های گسترده در دوره اول ریاست جمهوری شان است.

به عنوان یکی از اعضای موسس اوپک، جمهوری اسلامی ایران همیشه نقشی مهم در تاریخ این سازمان داشته است. تعهدهای بی‌دریغی که ما از هیئت اعزامی کشور محترم جمهوری اسلامی ایران و مدیریت توانمند شما در طول مذاکرات سخت و حساس پس از ارائه‌ بیانیه مشترک همکاری شاهد بوده ایم،‌ در موفقیت‌های سازمان بسیار تعیین کننده و منبعی الهام بخش برای ادامه تلاش هایمان برای ایجاد ثبات پایدار در بازارهای جهانی نفت خام و موفقیت ماندگار اعضای اوپک بوده است. 

 

ما برای شما طول عمر، سلامتی و سال‌ها خدمت به کشورتان و اوپک را آرزو می‌کنیم. اینجانب خرسندم که شما را با ابراز بیشترین احترامات در روزهای آینده به وین دعوت کنم.»


محمد سانوسی بارکیندو
دبیرکل اوپک
کد خبر 277007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =