ثبات اقتصادی و امنیت، ارمغان ورود سرمایه به صنعت نفت است

عضو اتاق بازرگانی تهران با اشاره به این‌که ارمغان ورود سرمایه به صنعت نفت ایران ثبات اقتصادی و امنیت است، گفت: بیش از 120 میلیارد دلار فرصت سرمایه گذاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در وجود دارد که با ورود سرمایه گذار خارجی، به این مهم دست خواهیم یافت.

به گزارش شانا، مجیدرضا حریری گفت: بیشتر کشورها از حضور سرمایه گذار خارجی استقبال می‌کنند، زیرا این مهم بدون تردید سبب افزایش اشتغال‌زایی در کشور میزبان می‌شود.

وی افزود: هم اکنون بیش از 120 میلیارد دلار فرصت سرمایه گذاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در کشور وجود دارد که با ورود سرمایه گذار خارجی، به این مهم دست خواهیم یافت.

عضو اتاق بازرگانی تهران با بیان این‌که فعالیت با شرکت‌های بزرگ دنیا سبب انتقال و ورود فناوری‌های روزآمد به کشور می‌شود، تصریح کرد: سرمایه گذاری خارجی سبب توسعه صنعتی و رشد اقتصادی کشور می شود و افزایش اشتغال و فعال‌تر شدن شرکت‌های داخلی را نیز در پی خواهد داشت.

حریری عنوان کرد: با هوشمندی و درایتی که در مدیران صنعت نفت کشور وجود دارد به‌خوبی می‌توانیم در بخش‌های مختلف صنعت نفت به‌ویژه مخازن مشترک نفت و گاز سرمایه گذاری‌های عظیمی انجام دهیم.

کد خبر 277265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =