اعزام ۷۸۶ نفتکش به مناطق زلزله‌زده به منظور تامین سوخت

معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از توزیع مناسب سوخت در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: سوخت مورد نیاز مردم با بیش از ۷۸۶ نفتکش ارسال و توزیع شده است.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، نعمت اله نجفی افزود: با توجه به سرمای هوا، تامین سوخت مناطق زلزله زده در اولویت کاری ما قرار دارد.

وی از توزیع حدود ۱۷ میلیون لیتر سوخت از تاریخ ۲۲ آبان تا ۳ آذر خبر داد و اظهار کرد: 6 میلیون و ۲۴۵ هزار لیتر بنزین از طریق ۲۵۹ نفتکش در مناطق زلزله زده ارسال شده است.

این مقام مسئول همچنین میزان مصرف نفت سفید و نفت‌گاز را به ترتیب 6 میلیون ۵۳۹ هزار لیتر و سه میلیون و ۸۹۳ هزار لیتر اعلام کرد.

نجفی از هماهنگی با مناطق همدان، لرستان و ایلام در باره تامین سوخت خبر داد و گفت: اعزام کارشناسان سی ان جی به مناطق زلزله زده و راه اندازی جایگاه‌ آن در شهرستان‌های سرپل ذهاب و قصر شیرین انجام شده است.

وی از فعال بودن شرکت‌های توزیع کننده گاز مایع در شهرستان سرپل ذهاب از روز نخست حادثه خبر داد و عنوان کرد: تاکنون حدود 7 هزار سیلندر گاز مایع در این مناطق توزیع شده است.

نعمت اله نجفی در پایان گفت: کارشناسان شرکت ملی پخش منطقه به‌صورت مستمر شهرستان‌های روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی، اسلام آباد غرب، گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب را پایش و بررسی می کنند تا کوچکترین خللی در سوخت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.

کد خبر 279899

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =