وزارت نفت در بخش امضای قراردادها موفقیت‌های خوبی داشته است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت و در کل بخش صنعت نفت در حوزه امضای قراردادها و جذب سرمایه‌های خارجی موفقیت‌های خوبی به دست آورده است.

به گزارش شانا، مصطفی کواکبیان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به برخی موفقیت‌های وزارت نفت طی چند سال گذشته اشاره کرد و گفت: این وزارتخانه در زمینه امضای قراردادها و همچنین جذب سرمایه خارجی همچون امضای قرارداد طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی موفق عمل کرده است که البته مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه همکاری‌های لازم را انجام خواهد داد.

این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: امیدواریم برخی مشکلات پیش آمده برای دانشجویان دانشگاه صنعت نفت نیز برطرف شود تا این صنعت بیش از پیش به سمت توسعه و تحول حرکت کند.

سیدتقی کبیری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به لایحه بودجه سال 97 که از سوی دولت به مجلس تقدیم شده است، با تاکید بر این‌که نباید تنها از کاهش وابستگی لایحه بودجه 97 به درآمدهای نفتی خرسند باشیم، گفت: زمانی می‌توانیم از کاهش 8 درصدی بودجه 97 به درآمدهای نفتی راضی باشیم که جایگزین‌های مناسب و منطقی‌ای برای درآمدزایی دولت ایجاد شده باشد که امیدواریم این جایگزین اعمال شود.

کد خبر 280268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =