هشتمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی اسفندماه برگزار می‌شود

هشتمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار «سازمان سرآمد، زمینه ساز تحول اقتصادی» اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش شانا، علی محمد بساق زاده، رئیس شورای سیاستگذاری جایزه تعالی پتروشیمی با تاکید بر اهمیت جایزه تعالی در مسیر پیشرفت این صنعت اظهار کرد: مدل جایزه تعالی صنعت پتروشیمی یک مدل معتبر جهانی برای بررسی و ارزیابی وضع مدیریتی و عملکرد شرکت‌ها به شمار می‌رود که تاکنون هفت دوره آن در کشور با مشارکت گسترده شرکت‌های پتروشیمی برگزار شده است.

وی افزود: مجتمع‌ها و طرح‌های پتروشیمی در جایزه سرآمدی و تعالی امسال همانند سال‌های گذشته نقشی پررنگ و تعیین کننده خواهند داشت و امید است که این جایزه سبب تحرک و پویایی بیشتری در سطح مجموعه شرکت‌های پتروشیمی شود.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: حضور موفق شرکت‌های پتروشیمی در عرصه های مختلف سبب شده تا فعالان در این صنعت پیشرو با شتاب گام به سوی تعالی و پیشرفت برداشته و با هدف حضور قدرتمند در عرصه‌های مختلف، کمیت و کیفیت فعالیت‌های خود را با برنامه ریزی‌های جامع و دقیق افزایش دهند.

بساق زاده با اشاره به این که برگزیدگان صنعت پتروشیمی پس از ارزیابی در مدل تعالی وزارت نفت، تحت ارزیابی کشوری سازمان استاندارد نیز قرار خواهند گرفت، اظهار کرد: پارسال در ارزیابی وزارت نفت شرکت‌های پتروشیمی توانستند رتبه های بالایی کسب کنند.

نتایج جایزه تعالی امسال در هفته نخست اسفندماه مشخص خواهد شد.

 

کد خبر 280457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =