۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • کد خبر: 281726
طرح سوخت‌رسانی سیار به‌طور رسمی رونمایی شد

آیین رونمایی از اپلیکیشن درخواست سوخت پیدو (Pido) با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شهردار منطقه 2 تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا، امیر وکیل‌زاده، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، امروز (دوشنبه، 14 اسفندماه) در آیین گشایش رسمی طرح خودروهای سوخت‌رسان سیار گفت: با کمک شرکت خصوصی پتروآیریک، تجربه تازه‌ای در زمینه سوخت‌رسانی ایجاد شده است.

وی با بیان این‌که این پروژه با موفقیت به پایان رسیده است، افزود: هرچه یک پروژه ذی‌نفعان بیشتری را راضی کند موفق‌تر است، بنابراین با توجه به این‌که طرح سوخت‌رسان سیار می‌تواند جمع زیادی از ذی‌نفعان را راضی کند، طرح موفقی خواهد بود.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: وزارت نفت، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد، مالکان جایگاه‌های عرضه سوخت و به‌ویژه مردم از جمله ذی‌نفعان پروژه سوخت‌رسان سیار هستند.

وکیل‌زاده تصریح کرد: راه‌اندازی این طرح می‌تواند به کاهش ترافیک و تردد خودروها به منظور سوخت‌گیری کمک کند و همچنین سطح رفاه را افزایش دهد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این‌که این شرکت در سرمای اخیر تهران امتحان خود را پس داد، گفت: از این به بعد نیز این طرح می‌تواند در مواقع بحرانی و عادی به کمک بیاید.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که شاهد سربلندی مردم ایران بیش از پیش باشیم.

کد خبر 281726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =