ذخیره‌سازی مطلوب سوخت زمستانی در منطقه همدان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از ذخیره‌سازی مطلوب سوخت زمستانی برای بیش از 6 هزار و 500 مشترک روستایی در این منطقه خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی گفت: با پیش‌بینی‌های لازم و ذخیره کافی فرآورده نفت سفید، خیال 6 هزار و 523 خانوار مشترک روستایی از تأمین سوخت مورد نیازشان آسوده است.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده و در نظر گرفتن شرایط جوی حاکم بر منطقه، فرآورده نفت سفید به میزان لازم در انبارهای نفت ایثارگران و نوشیجان ذخیره‌شده و مشکلی در تأمین سوخت مشترکان برای فصل زمستان نداریم.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان افزود: از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه (8 ماهه) حدود 10 میلیون و 400 هزار لیتر نفت سفید به مقاصد مصرف ارسال شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال شاهد کاهش 35 درصدی مصرف این نوع فرآورده هستیم.

روستایی تاکید کرد: این کار مهم با پایش مستمر و به موقع مصرف‌کنندگان واقعی و جلوگیری از عرضه سوخت خارج از شبکه توسط همکاران تلاشگر منطقه میسر شده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور ارسال به‌موقع فرآورده به روستاهای فاقد انشعاب گاز طبیعی به‌ویژه روستاهای سخت‌گذر گفت: با توجه به برودت هوا در روزهای پیش رو، لازم است روستاییان عزیز برای دریافت سهمیه نفت سفید خود براساس کالابرگ دریافتی به فروشندگی‌ها مراجعه کنند و این اقدام را به آینده موکول نکنند.

کد خبر 286141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =