ثبت‌نام 3 میلیون نفر برای دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: در مجموع 3 میلیون نفر برای دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی ثبت‌نام کردند.

زیبا اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا گفت: از این تعداد 2 میلیون و 400 هزار نفر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و ثبت‌نام 509 هزار نفر نیز از طریق مراجعه حضوری به دفاتر پلیس 10+ بوده است.

وی همچنین با تاکید بر این‌که هم‌اکنون پالایش اطلاعات ثبت‌نامی افراد آغاز شده است، گفت: اطلاعات دریافتی دسته‌بندی، پالایش و فیلتر می‌شود و آمار نهایی ثبت‌نام‌کنندگان به صورت مشخص به‌زودی اعلام خواهد شد.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: بازتوزیع بیش از 260 هزار کارت سوخت متعلق به خودروهایی که از سال 93 به بعد شماره‌گذاری شده و در دفاتر پست معطل مانده بود، آغاز شده است.

اسماعیلی تاکید کرد: همچنان امکان ویرایش اطلاعات و حذف درخواست برای ثبت‌نام کنندگان وجود دارد.

وی همچنین از ابطال بیش از 37 هزار کارت سوخت غیرقانونی مهاجر خبر داد و افزود: این کارت‌‌های سوخت‌ متعلق به کسانی بوده است که در سامانه ثبت‌نام کرده و به صورت غیرقانونی کارت سوخت خود را به فروش رسانده‌اند و در استان سیستان و بلوچستان از طریق این کارت‌ها سوخت‌گیری انجام شده است.

به گزارش شانا، ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی از روز شنبه (سوم آذرماه) آغاز شد و تا روز شنبه (۲۴ آذرماه) ادامه یافت. شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه شماره هفت خود این زمان را به مدت یک هفته دیگر یعنی تا روز شنبه (یکم دی‌ماه) تمدید کرد.

کد خبر 286476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =