منتقدان وزیر نفت چشم‌شان را بر واقعیت‌ها بسته‌اند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی منتقدان وزیر نفت چشم‌شان را بر واقعیت‌ها بسته‌اند که توسعه گازرسانی به اقصی نقاط شهری و روستایی کشور در سال‌های اخیر روند رو به رشد و قابل تحسینی داشته و قالب مردم ایران از نعمت گاز برخوردار هستند.

جلال میرزایی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه چندی پیش جمعی از نمایندگان در انتقاد از وزیر نفت، به خبرنگار شانا گفت‌: رویکرد این نامه را سیاسی می‌دانم. نویسندگان نامه چشم‌شان را بر واقعیت‌ها بسته‌اند و ایده‌آل‌هایی را مطرح و سپس وزیر نفت را متهم می‌کنند که چرا نمی‌تواند این آرمان‌ها را محقق کند.

وی افزود: اگر امروز کسانی می‌خواهند به وزارت نفت کمک کنند و توان دور زدن تحریم‌ها را دارند، کمیسیون انرژی آماده حمایت از این افراد است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی چندی پیش با امضای بیانیه‌ای از وزیر نفت به دلیل خروج کشور از خام‌فروشی نفت و گاز تشکر کردند، گفت: بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی واقعیات را درک می‌کنند. توسعه گازرسانی به اقصی نقاط شهری و روستایی کشور در سال‌های اخیر روند رو به رشد و قابل تحسینی داشته، به نحوی که قالب مردم ایران از نعمت گاز بهره‌مند هستند، این واقعیات امروز کشور است که خود منتقدان نیز به آن اذعان دارند.

میرزایی تصریح کرد: با رعایت انصاف و با نگاهی واقع‌بینانه از مقدورات داخلی و محدودیت‌های بیرونی در صنعت نفت از تلاش‌های وزیر نفت تشکر می‌کنیم و امیدواریم با تلاش و استقامت، شاهد شکوفایی بیشتر صنعت نفت و گاز کشور باشیم.

کد خبر 287743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =