اهتمام شرکت ملی حفاری به خدمت‌رسانی مناطق سیلابی کارون

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: بخش قابل توجهی از خدمات‌رسانی به مناطق در معرض سیلاب شهرستان کارون به عهده این شرکت است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدعبدالله موسوی در نخستین ساعات بامداد روز سه‌شنبه (۱۳ فروردین ماه) با حضور در نشست ستاد بحران شهرستان کارون افزود: با توجه به افزایش حجم آب و احتمال آسیب بیشتر به سیل‌بند روستاهای واقع در حاشیه رودخانه کارون، این شرکت بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی در این موقعیت را به‌عهده گرفت. 

وی اظهار کرد: اختصاص چهار دستگاه پمپ تراک (پمپ‌های فشار قوی که در عملیات حفاری استفاده می‌شود) برای تخلیه آب‌های سطحی، افزایش تعداد ماشین‌آلات سنگین برای استحکام‌بخشی به سیل‌بندها و ارسال خودروهای کمک‌دار از جمله امکاناتی است که دستور استقرار آنها در منطقه صادر شده است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: شرکت ملی حفاری ایران همچنین افزون بر مشارکت در تامین مواد غذایی، در صورت نیاز نسبت به تدارک وسایط نقلیه لازم برای جابه‌جایی ساکنان مناطق روستایی تابع شهرستان کارون با دیگر دستگاه‌های عضو ستاد بحران همکاری خواهد داشت.  

موسوی در ادامه بر آماده‌باش تمام وقت واحدهای پشتیبانی، عملیاتی و خدماتی از جمله ترابری سبک و سنگین این شرکت تاکید کرد. 

وی افزود: پیگیری و اجرای تصمیم‌های ستاد بحران استان به عنوان اولویت برنامه‌های شرکت تا رفع تبعات ناشی از باران‌های سیل آسا و فروکش کردن آب‌های جاری رودخانه‌های کارون و دز استمرار دارد.

کد خبر 288234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =