شتاب بخشیدن به روزآمدسازی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران

مشاور مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از شتاب بخشیدن به روزآمدکردن ناوگان این شرکت خبر داد و گفت: بازسازی، نوسازی و تعمیرات اساسی (اورهال) ناوگان در دستورکار امسال مدیریت ارشد شرکت قرار دارد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، محمدرضا تاکایدی افزود: برای توسعه پایدار شرکت ملی حفاری ایران، باید برای افزایش درآمدها و به موازات آن مدیریت هزینه‌ها گام برداشت.

وی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مدیران و مجموعه کارکنان شرکت باید به سمت و سوی دستیابی به درآمد بیشتر، بهینه‌سازی هزینه‌ها و ایجاد توازن بین درآمد و هزینه حرکت کنند.

وی تصریح کرد: حضور فعال در بازار داخلی و نیم نگاه به بازارهای کشورهای همسایه زمینه‌ساز افزایش سطح درآمد خواهد بود و در زمان حاضر مشارکت در ۲۷ پروژه EPC / EPD شرکت ملی نفت ایران و همکاری با شرکت‌هایی که در این مناقصه‌ها اجرای پروژه‌ها را در دست می‌گیرند، سبب به کارگیری کامل ظرفیت‌های موجود شرکت می‌شود.

تاکایدی گفت: بازسازی، نوسازی و تعمیرات اساسی (اورهال) ناوگان شرکت ملی حفاری ایران و آماده به‌کارکردن تجهیزات از اقدام‌هایی است که در دستور کار امسال مدیریت ارشد شرکت قرار دارد.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران افزود: مدیرعامل شرکت با تقسیم کار و ترسیم راهکار مناسب برای استفاده از توانمندی‌های داخلی سازمان و پیمانکارانی که در این زمینه اثرگذار هستند، شتاب بخشیدن به روزآمدسازی ناوگان را به جد دنبال می‌کند.

وی در ادامه به منشور ۱۵گانه اجرایی شرکت که اواخر پارسال ابلاغ شد اشاره و با بیان اینکه این کارگروه‌ها نشست‌های تخصصی و کارشناسی خود را آغاز کرده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد چهار کارگروه با صلاحدید مدیرعامل به بنده واگذار شده است.

تاکایدی گفت: مهم‌ترین این چهار گروه‌ها، کارگروه زنجیره تامین کالا است که رکن اصلی پیشتیبانی از ناوگان شرکت به شمار می‌آید.

پروژه گچساران و نفت‌شهر با جدیت دنبال می‌شود

مشاور عالی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به واگذاری دو پروژه گچساران و نفت‌شهر در قالب طرح‌های حفظ، نگهداشت و افزایش تولید شرکت ملی نفت ایران به ملی حفاری، تصریح کرد: اجرای این پروژه‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد که این شرکت با برنامه‌ریزی مناسب تلاش دارد با جدیت مراحل اجرایی کار را دنبال کند و به‌موقع به نتیجه برساند.

وی همچنین با ارزیابی بازار کار صنعت حفاری در زمان حاضر، گفت: با توجه به شرایط بازار تقاضای کارفرمایان به بخش خدمات فنی حفاری بیشتر می‌شود که در این باره اقدام‌هایی انجام شده است تا بتوان با توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات مطلوب، برای رضایتمندی کارفرمایان سهم شرکت را در بازار خدمات جنبی ارتقا بخشیم.

تاکایدی در پایان از مجموعه کارکنان شرکت که برای همدلی و همراهی با سیل‌زدگان و کاهش تبعات ناشی از سیلاب اخیر در استان خوزستان همه تلاش خود را به کار بستند، قدردانی کرد.

کد خبر 289020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =