هجمه‌ها به وزیر نفت نوعی تسویه‌حساب سیاسی است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم هجمه‌های اخیر به وزیر نفت غیرمنطقی است و عده‌ای تنها برای تسویه‌حساب‌های سیاسی زمانی بهتر از اکنون نیافته‌اند و بدون توجه به اوج‌گیری تحریم‌ها، اهداف جناحی خود را دنبال می‌کنند.

قاسم میرزایی نکو، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار شانا گفت: وزیر نفت یکی از قوی‌ترین و شاید پایدارترین وزیرانی است که به اهداف و وظایف خود پایبند است و توانسته عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

وی با بیان اینکه وزارت نفت نوک پیکان حملات دشمنان در جنگ اقتصادی کنونی است، افزود: معتقدم هجمه‌های اخیر به وزارت نفت غیرمنطقی و غیرعقلانی است. در عین حال برخی افراد قصد دارند در شرایط کنونی که ما با جنگ اقتصادی روبه‌رو هستیم، به اصطلاح از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس تصریح کرد: عده‌ای برای تسویه حساب‌های سیاسی زمانی بهتر از اکنون را نیافته‌اند و بدون توجه به اوج‌گیری تحریم‌ها، اهداف جناحی خود را دنبال می‌کنند.

میرزایی‌ نکو عنوان کرد: بسیاری از متخصصانی که در حوزه نفت مطالعه و فعالیت دارند، زنگنه را یکی از موفق‌ترین وزیران دولت می‌دانند. وی از وزیرانی است که در دور نخست و دوم دولت روحانی بهترین عملکرد را داشته است.

کد خبر 289536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =