۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
  • کد خبر: 291292
ایمن‌سازی بخشی از خط انتقال گاز دوم سراسری

ضریب ایمنی خط لوله انتقال گاز دوم سراسری با انجام ۴ عملیات اسلیوگذاری (مقاوم‌سازی) در منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز افزایش یافت.

به گزارش شانا به نقل از شرکت انتقال گاز ایران، حمید خدری، مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر گفت: به منظور پایش خطوط، هر سال پس از اجرای عملیات‌ پیگرانی و شناسایی نقاط آسیب‌دیده، تعمیرات مختلفی با هدف افزایش ایمنی در دستور کار اجرایی منطقه قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر این اساس مطابق با یک برنامه زمان‌بندی‌شده، عملیات اسلیوگذاری خط لوله گاز دوم سراسری با بهره‌گیری از توان و تجربه متخصصان داخلی در چهار نقطه از این خط لوله انجام شد.

خدری با بیان اینکه در این پروژه بیش از ۵۰۰ نفرساعت کار انجام شده است، اظهار کرد: انجام این تعمیرات در مقاوم‌سازی و تقویت خط لوله دوم سراسری بسیار موثر بوده و با برنامه‌ریزی انجام شده است، زیرا این خط در زمستان پیش رو نقش مهمی در انتقال پایدار گاز کشور دارد.

مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز با اشاره به اینکه خط لوله دوم سراسری، نقش مهمی در تامین انرژی گاز کشور به عهده دارد، تصریح کرد: انتقال پایدار و ایمن گاز یکی از رسالت‌های مهم این منطقه بوده و همه تعمیرات این خط لوله بر اساس استانداردهای شرکت انتقال گاز انجام می‌شود.

کد خبر 291292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =