۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر: 291682
قدردانی مناطق میزبان شرکت نفت برای تامین آب شرب

اهالی روستای روزنه از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون که در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، روزانه با دو دستگاه تانکر آب آشامیدنی این روستا را تامین می‌کند، قدردانی کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، علی بالدی، دهیار روستای روزنه ضمن قدردانی از زحمات شرکت نفت و گاز کارون در آبرسانی به این روستا گفت: روزانه دو دستگاه تانکر، آب مورد نیاز روستای روزنه را تامین می‌کند که همه مردم دعاگوی مدیران این شرکت هستند و انتظار داریم خدمات شرکت نفت و گاز کارون استمرار داشته باشد.

وی افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون از دو سال پیش آبرسانی به روستای روزنه را آغاز کرده است و هر سال از تیر تا دی‌ماه آب مورد نیاز در اختیار مردم قرار داده می‌شود.

بالدی ادامه داد: روستای روزنه از توابع بخش غیزانیه شهرستان اهواز است که حدود ۲۰۰ نفر جمعیت دارد و امیدواریم شرکت نفت و گاز کارون در صورت امکان درباره تکمیل حسینیه و بازسازی مدرسه روستا همکاری و مساعدت کند.

دهیار روستای روزنه گفت: آب آشامیدنی و جاده آسفالته از مهم‌ترین نیازهای روستای روزنه است که امیدواریم مسئولان برای رفع این نیازها همکاری کنند.

کد خبر 291682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =