نقش تاثیرگذار کارکنان نوبتکاری مناطق اقماری در تداوم تولید پایدار

رئیس منطقه عملیاتی خارک از نقش تاثیرگذار کارکنان نوبتکاری مناطق اقماری در تداوم تولید پایدار و حفظ روند رونق تولید یاد کرد و آن را جهادی بزرگ و دارای درجه سختی به مراتب بالاتر دانست.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت فلات قاره ایران، عباس رجب‌خانی، در آیینی که به‌منظور قدردانی زحمات نوبتکاران باسابقه منطقه خارک برگزار شد، افزود: همکاران سختکوش که در بخش‌های مختلف تولید، اچ‌اس‌یی و حراست مشغول خدمت به شکل نوبتکاری هستند، جایگاه بسیار مهمی به لحاظ تداوم تولید پایدار و حفظ روند رونق تولید عهده‌دار هستند.

وی کار اقماری را در بین دیگر مشاغل مجموعه صنعت نفت دشوارتر توصیف و نوبتکاری در اقماری را به صورت ویژه دارای اهمیت عنوان کرد.

رئیس منطقه عملیاتی خارک افزود: این آیین برای نخستین‌ بار در بین دیگر مناطق عملیاتی شرکت و با نگاه ویژه تکریم این قشر زحمتکش و پرتلاش در منطقه عملیاتی خارک برگزار شده و امیدوارم در بین مناطق و شرکت‌های دارای سیستم نوبتکاری نیز اجرایی شود.

در ادامه متعالی‌ جهرمی، رئیس عملیات تولید و معاون منطقه عملیاتی خارک نیز در سخنانی به اهمیت و نقش کلیدی نوبتکاران در عرصه تولید پایدار اشاره کرد و گفت: نوبتکاران، امانتدارانی هستند که در طول مدت ۱۲ ساعت شیفت‌های خود و در سال‌های متمادی تاسیسات را راهبری می‌کنند و نقش بسیار چشمگیری در تداوم تولید صنعت داشته و دارند.

کد خبر 291890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =