سومین نمایشگاه تخصصی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته برگزار می‌شود

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های عرضه سوخت و صنایع وابسته از تاریخ ۳۱ شهریورماه تا سوم مهرماه به‌مدت چهار روز برگزار می‌شود.

به گزارش شانا، بهمن‌ حسین‌زاده، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در آستانه برپایی سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته به اهمیت این صنعت اشاره کرد و گفت: ایران با تولید کنونی روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین بزرگ‌ترین تولیدکننده این فرآورده راهبردی با ظرفیت روبه رشد در میان کشورهای عضو اوپک و منطقه است و ۳ هزار جایگاه عرضه سوخت در کشور داریم که البته تا حدودی با استانداردهای جهانی فاصله داریم.

وی با اشاره به نقش  نمایشگاه‌های تخصصی در ارائه تازه‌ترین دستاوردهای این حوزه و روزآمد شدن استاندارد جایگاه‌های  عرضه سوخت، افزود: روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر فرآورده از طریق جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور توزیع می‌شود که گردش مالی و میزان اشتغال‌زایی آن را نمی‌توان نادیده گرفت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تصریح کرد: استفاده از فناوری‌های نو که به‌طور معمول در نمایشگاه‌ها ارائه می‌شود با تکیه بر توان داخلی می‌تواند به بهبود فناوری‌ها در توزیع سوخت در سراسر کشور کمک کند.

حسین‌زاده، توسعه فعالیت شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت را برای کاهش هزینه‌هایی همچون زمین و هزینه‌های جانبی بسیار موثر دانست و اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی مانند جایگاه‌های سوخت، فناوری برتر در خدمت این صنف و سرانجام مصرف‌کننده قرار گیرد.

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته از ۳۱ شهریور تا سوم مهر در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای ارائه تازه‌ترین دستاوردهای فنی و فناوری این حوزه برپا می‌شود.

کد خبر 293314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =