۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  • کد خبر: 293323
رزمایش مهار آتش در ناحیه صنعتی کارون برگزار شد

رزمایش مهار آتش با هدف آمادگی کارکنان در شرایط اضطراری در ناحیه صنعتی کارون برگزار شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، رضا الاسوند، رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این شرکت گفت: رزمایش مهار آتش با حضور کارکنان اداره حراست و مدیریت اچ‌اس‌یی در ناحیه صنعتی کارون برنامه‌ریزی و انجام شد.

وی افزود: این رزمایش بر اساس سناریوی مهار آتش در اداره‌ها و کارگاه‌های عملیاتی با توجه به حضور ۲۴ ساعته کارکنان حراست در همه بخش‌های عملیاتی و ستادی اجرا شد.

الاسوند با اشاره به اینکه در این تمرین عملکرد کارکنان و تجهیزات ایمنی ارزیابی شد، اظهار کرد: ارتقای توانمندی کارکنان شرکت در شرایط اضطراری به‌ویژه نیروهای حراست که مستمر در منطقه حضور دارند از نکات بارز این رزمایش است.

در ادامه علی محمدیان، رئیس اداره حراست اهواز گفت: رزمایش مهار آتش، با توجه به الزام آموزش کارکنان حراست و برنامه‌های آموزش ایمنی تعریف‌شده از سوی شرکت ملی نفت ایران و همچنین آشنایی و بالابردن سطح آمادگی کارکنان در مقابله با حوادث و مواقع اضطراری برگزار شد.

در برگزاری این رزمایش واحدهای مختلف شامل حراست، مدیریت اچ‌اس‌یی، روابط عمومی، واحد ایمنی و بهداشت محیط زیست و پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی حفاری ایران همکاری داشتند.

کد خبر 293323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =