اجرای ۲۱ پروژه در زمینه مسئولیت‎ اجتماعی از سوی شرکت گاز اصفهان

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: امسال ۲۱ پروژه فرهنگی، اجتماعی، اچ‌اس‌یی و ورزشی با همفکری و همکاری اعضای کمیته مسئولیت‎های اجتماعی شرکت گاز استان اصفهان تعریف و اجرا شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سید مصطفی علوی گفت: کسب تندیس زرین از وزارت نفت، تندیس زرین برند برتر، لوح صنعت سبز، سلامت اداری و کسب عنوان روابط عمومی سرآمد در چهاردهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی‌های استان اصفهان در محور مسئولیت‌های اجتماعی حاصل پروژه‌های تعریف‌شده امسال است.

وی با اشاره به اجرای حدود ۱۵ هزار نفرساعت آموزش مصرف ایمن و بهینه در سطح استان در سال‌های ۹۶ و ۹۷ اظهار کرد: آموزش‌های مردمی به کاهش ۴۵ درصدی فوت مصرف‌کنندگان گاز طبیعی در این دو سال منجر شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تصریح کرد: برگزاری نشست هم‌اندیشی مسئولیت‌های اجتماعی در سطح استان و اخذ نیازها و انتظارهای جامعه به منظور تدوین برنامه‌های بهبود و ایجاد اثربخشی بیشتر در برنامه‌های شرکت، امضای تفاهم‌نامه به‌منظور استفاده از ظرفیت مشترک سازمان‌ها، برگزاری سمینار صیانت از شریان‎های حیاتی، اجرای فرآیند نظرسنجی از ۸۰ سازمان دولتی و خصوصی و همچنین آحاد مردم به منظور تدوین نیازها و انتظارات واقعی آنها، از مهم‌ترین پروژه‌های تعریف‌شده در این راستا بود.

علوی ادامه داد: افزون بر فرهنگ‌سازی مصرف گاز طبیعی، درباره مصرف بهینه برق در زمان اوج مصرف از طریق درگاه‌های اطلاع‌رسانی شرکت نیز اقدام کرده‌ایم، همچنین اجرای برنامه‎های مانور مشترک بین اداره گاز و دیگر اداره‌ها، توسعه فضای سبز با همکاری مراکز دولتی و همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد زیست‌محیطی، ایجاد زیرساخت‌های جایگزینی سوخت پاک گاز با فرآورده‌های میان تقطیر را نیز همسو با مسئولیت‌های اجتماعی در کارنامه داریم.

کد خبر 294489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =