مهاجمان به نفتکش ایرانی بدون شک پاسخ دریافت می‌کنند

سخنگوی دولت درباره نتیجه بررسی‌ها درباره حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ گفت: ما در حال بررسی هستیم و حدس قوی می‌زنیم که این حمله توسط دو دولت برنامه‌ریزی و انجام شده است.

به گزارش شانا به نقل از ایرنا، علی ربیعی، امروز (چهارشنبه، ۲۴ مهرماه) در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران در این باره گفت: تمایل داریم امنیت منطقه حفظ شود، اما اجازه نخواهیم داد کسی احساس کند به ما لطمه زده است، این شلیک‌ها از روی شناورها هم می‌تواند انجام شده باشد.

وی افزود: این حادثه بدون شک حمله تروریستی فردی و گروهی نیست، به‌طور حتم دولتی پشت این ماجراست و با دقت در حال بررسی این موضوع هستیم، منتظریم که کشتی برگردد، اکنون فقط تصاویری از قطعات را داریم، باید قطعات به دست ما برسد و کارشناسان نظامی بررسی کنند تا نظر قطعی بدهیم.

سخنگوی دولت تصریح کرد: نتایج نهایی بررسی حمله به نفتکش سابیتی را به‌موقع اعلام می‌کنیم و مهاجم بدون شک پاسخ خود را دریافت خواهد کرد.

ربیعی در ادامه با بیان اینکه دولت برای فعالیت اقتصادی به حمایت و کمک همه نهادها نیاز دارد، عنوان کرد: تردیدی نداریم که عده‌ای دوست ندارند دولت دوازدهم در این حوزه موفق عمل کند، اما این استنباط را نیز نداریم که دستگاه‌های رسمی کشور طوری عمل کنند که مردم زیان ببینند.

کد خبر 294510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =