طراحی نرم‌افزار برای هوشمندسازی ناوگان حمل‌ونقل شرکت ملی نفت

نماینده شرکت ملی نفت ایران در بخش هوشمندسازی و ساماندهی حمل‌ونقل از طراحی یک نوع نرم‌افزار برای هوشمندسازی ناوگان حمل‌ونقل این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار شانا، بابک دارابی امروز (سه‌شنبه، ۲۶ آذرماه) در برنامه بزرگداشت روز حمل‌ونقل، استفاده بهینه از حمل‌ونقل، حفظ زیرساخت‌های راه‌های مواصلاتی، کاهش استهلاک خودروها، کمک به عدم آلودگی و بهینه مصرف کردن خودروهای شخصی را از شاخص‌های یک ناوگان حمل‌ونقل مناسب و مطلوب یاد کرد و افزود: اغلب خودروهای سازمانی با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو هستند که از جمله بارزترین آن فرهنگ‌سازی درباره حداکثر استفاده از نفرات در جابه‌جایی‌هاست.

وی ادامه داد: ترددهایی که از طریق سیستم ترابری انجام می‌شود، باید کاهش یابد.

نماینده شرکت ملی نفت ایران در بخش هوشمندسازی و ساماندهی حمل‌ونقل افزود: باید برای هوشمندسازی ناوگان حمل‌ونقل شرکت نفت اقدام‌های اساسی صورت گیرد که در این زمینه بهره‌مندی از اطلاعات و تجربه‌های فعالان این عرصه راهگشاست.

دارابی با بیان اینکه برای هوشمندسازی ناوگان حمل‌ونقل شرکت نفت از خدمات شرکت دانش‌بنیان استفاده می‌کنیم، گفت: در این زمینه سیستم هوشمند دال را که مشابه با سیستم ویز است طراحی کرده‌ایم که این سیستم با توجه به نیازمندی‌های داخلی کار می‌کند.

وی با بیان اینکه این نرم‌افزار با هدف کاهش هزینه و استفاده بهینه از امکانات موجود طراحی شده است، گفت: ما به دنبال این هستیم که این نرم‌افزار به همه شرکت‌های تابع صنعت نفت منتقل و در آنها استفاده شود.

کد خبر 296720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =