نیازهای بهداشتی و درمانی پایانه خارک در اولویت است

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: نیازهای بهداشت و درمان باید در اولویت کار رؤسای پایانه‌های نفتی خارک باشد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس اسدروز اظهار کرد: اهمیت و ضرورت سلامت به‌عنوان حقی اساسی در زندگی است، بنابراین سلامت را باید جزو مهمی از سرمایه انسانی دانست که در این میان شرایط اقتصادی و اجتماعی به‌طور قابل ملاحظه‌ای هزینه‌های سلامت افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وی افزود: اساسی‌ترین بخش هزینه‌های بهداشت و درمان در هر کشوری به بیمارستان‌ها و به‌طور ویژه به تخت بیمارستانی مربوط است و یکی از شاخص‌های مهم و اساسی توسعه‌یافتگی کشورها که مورد قبول همه محافل علمی جهان است نسبت تعداد تخت‌های بیمارستانی به جمعیت است و شاخص‌های بهداشتی و درمانی و میزان مرگ و میر از معیارهای سنجش سطح توسعه کشورهاست.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران تاکید کرد: موضوعی که شرکت ما یا هر شرکت دیگر با آن روبه‌روست سطح خدمات بهداشتی و درمانی در دسترس منطقه است که یکی از معیارهای اساسی در جذب نیروهای متخصص و فنی مورد نیاز در مناطق عملیاتی به شمار می‌آید.

اسدروز افزود: این شرکت در طول هفته یا ماه پذیرای تعداد زیادی از کارکنان کشتی‌های نفتکش است که برخی اوقات به خدمات پزشکی نیاز پیدا می‌کنند، از این رو توان خدمات‌دهی ما در زمینه پزشکی می‌تواند بر میزان رضایتمندی از خدمات تاثیر داشته باشد.

اسدروز اظهار کرد: بنده در زمینه همکاری با بهداشت و درمان تقریبا هیچ محدودیتی قائل نیستم و به رؤسای پایانه نفتی خارک دستور داده‌ام نیازهای بهداشت و درمان را در اولویت قرار دهند.

کد خبر 297270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =