عرضه سوخت در خراسان رضوی طبق روال عادی ادامه دارد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: عرضه سوخت در مناطق زلزله‌زده استان خراسان رضوی طبق روال عادی ادامه دارد و با ذخیره سازی مناسب فرآورده، آمادگی کامل برای تامین سوخت موردنیاز مردم و نیروهای امدادی وجود دارد.

جواد بلندی در گفتوگو با خبرنگار شانا گفت: خوشبختانه زلزله صبح امروز (پنجشنبه، ١٢ دی ماه) در سنگان از توابع خواف در استان خراسان رضوی تلفات جانی نداشته و به تاسیسات منطقه از جمله جایگاه‌های عرضه سوخت آسیبی نرسیده است.

وی افزود: ذخایر سوخت منطقه کاملا مطلوب بوده و عرضه سوخت در منطقه طبق روال عادی در جریان است و این آمادگی وجود دارد تا در صورت نیاز سوخت اضافی موردنیاز مردم و نیروهای امدادی تامین و ارسال شود.

بلندی تاکید کرد: همکاران ما در آماده‌باش کامل هستند و نیروهای امدادی نیز به منطقه سنگان اعزام شده‌اند.

ارسال ۲  هزار لیتر سوخت هوایی به مناطق  زلزله‌زده

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی نیز در گفت وگو با شانا از ارسال ۲ هزار لیتر سوخت Gp4 به مناطق زلزله‌زده استان خراسان رضوی از طریق منطقه تربت حیدریه خبر داد.

علی‌اصغر اصغری گفت: ذخایر منطقه مطلوب بوده و با توجه به اینکه سوخت موردنیاز فروشندگی‌های روستایی و عشایری منطقه نیز از قبل تامین شده است، هم‌اکنون هیچ کمبودی در این  زمینه وجود ندارد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه هیچ کدام از تاسیسات منطقه از جمله جایگاه‌ها و فروشندگی‌ها در جریان زلزله امروز دچار آسیب‌دیدگی نشده و آمادگی کامل برای تامین سوخت موردنیاز مردم و نیروهای امدادی در مناطق زلزله‌زده وجود دارد.

به گزارش شانا،  زلزله‌ای به بزرگی ۵.۸ ریشتر ساعت هفت و ۵۹ دقیقه صبح امروز (پنجشنبه، ۱۲ دی ماه) استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی - حوالی سنگان را لرزاند.

کد خبر 297291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =