پیام تسلیت مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پی شهادت سردار سلیمانی

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی و همراهان وی، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش شانا، متن پیام حسن منتظر تربتی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دل‌سیاهان روزگار جنایتی دردناک را رقم زدند.

شهادت فرزند رشید، افتخارآفرین، حماسه‌ساز و شجاع ملت ایران، خط‌شکن جبهه‌های نبرد و محبوب قلوب ملت‌های رنجدیده منطقه، بار دیگر خوی استکباری و دروغین بودن ادعای قدرت‌های مستکبر در مبارزه با تروریسم را برملا کرد.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی عمر بابرکت خود را در مسیر مبارزه با تروریسم و خدمت به ملت‌های آزاده و ستمدیده منطقه قرار داده بود و نام پرافتخارش مایه تسکین قلوب دوستان بوده و لرزه بر اندام دشمنان می‌انداخت.

دشمنان استقلال و پیشرفت ملت ایران به خیال خام خود خواهان ناامیدی ملت آزاده ایران از مسیری‌اند که طی چهار دهه با شجاعت، پایمردی و استواری برای دستیابی به عزت و شرف گام برداشته است، غافل از اینکه ارتکاب چنین جنایاتی ملت را در پیمودن مسیر حقیقت، مصمم‌تر و متحدتر خواهد کرد.

اینجانب و کارکنان  شرکت ملی گاز ضمن تسلیت این ضایعه به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، خانواده بزرگوار ایشان و همه مجاهدان راستین راه حق، پیمان می‌بندیم که در سایه امنیتی که به برکت خون شهید سردار سلیمانی و هم‌سنگرانش پدید آمده همچنان با ثبات قدم به تلاش خود برای سرافرازی و پیشرفت ایران عزیز ادامه داده و باعث ناامیدی دشمنان این خاک شهیدپرور خواهیم شد.

کد خبر 297301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =