پایداری تولید، توزیع و انتقال گاز باوجود شیوع ویروس کرونا

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که با وجود شرایط سخت کارکنان صنعت گاز به‌ واسطه شیوع ویروس کرونا در کشور، بحث تاب‌آوری و پایداری تولید و توزیع و انتقال گاز، همچنان ادامه دارد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی در نشست کمیته سلامت (شرایط اضطراری سطح ۳) که امروز (چهارشنبه ۲۰ فروردین‌ماه) در سالن شهید باهنر شرکت ملی گاز ایران و با حضور حبیب‌الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و اعضای این کمیته، برگزار شد، ضمن تبریک سال نو، گفت: امیدوارم امسال نیز همانند سال‌های پیش و چالش‌هایی که با آن‌ها روبه‌رو بودیم، با مدیریت خوب بتوانیم به‌ نحو مطلوب و به سلامت از این شرایط عبور کنیم.

وی افزود: ارائه گزارش بخش بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) بار دیگر به ما نشان داد که کار گروهی، هماهنگی و همدلی کارکنان و مدیران در این شرایط می‌تواند در بهبود این وضع مؤثر باشد؛ در آن حد که در خدمت‌رسانی به مردم دچار مشکل نشویم.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه در هر شرایطی، باز هم بحث تاب‌آوری همچنان زنده است، تصریح کرد: برای سرپا ماندن در هر شرایطی، باید آگاهانه و هوشیارانه به سمت مدل‌ها و روش‌های حل آن چالش پیش برویم، در این صورت می‌توانیم به خوبی از سرمایه‌های انسانی خود که زیرساخت‌های اصلی سازمان هستند، حمایت کنیم.

تربتی در پایان با تشکر از همه واحدهایی که در این زمینه به‌نحو مطلوب همکاری کرده‌اند، اظهار کرد: اکنون ما به تدوین الگوی تاب‌آوری تولید با رویکرد شیوع ویروس کرونا که به‌صورت پاندمی درآمده، حتی در بازه زمانی بلندمدت نیاز داریم تا با شناخت کافی و بررسی‌های لازم بتوانیم بخش تولید را همچنان فعال نگاه داریم.

کد خبر 301452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =