۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
  • کد خبر: 303850
بهره‌مندی بیش از ۹۰ درصد استان قم از گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان قم اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از ۹۹.۵ درصد از مناطق شهری و ۹۲.۵ درصد از مناطق روستایی استان قم گازرسانی شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علیرضا نصیری در جریان بازدید از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان، اجرای این پروژه را یکی از مهم‌ترین پروژه‌های گازرسانی در سطح روستاهای استان قم دانست و گفت: هم‌اکنون گازرسانی به ۱۲ روستای قم در دستور کار قرار دارد که باید در اجرای پروژه‌های روستایی نیز تسریع شود.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به‌عنوان جهش تولید، اظهار کرد: اجرای به‌موقع و سریع‌تر پروژه‌های گازرسانی می‌تواند زمینه لازم را برای ارتقا و جهش بخش تولید فراهم کند و قم به‌زودی نخستین استان سبز ایران خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم همچنین با بیان اینکه از ۱۶۱ روستای استان قم تاکنون ۱۴۹ روستا از نعمت گاز برخوردار شده‌اند، افزود: این شرکت با وجود برخی محدودیت‌ها، برنامه‌هایی را برای گازرسانی به همه روستاهای استان دنبال خواهد کرد.

به گفته نصیری، اتمام گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان و روستای خرم‌آباد و در بخش شهری تقویت و بازنگری در شبکه‌های گازرسانی از دیگر طرح‌های توسعه‌ای و در دست اقدام این شرکت است.

کد خبر 303850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =